Referencie rodiniek

Čo sa rodinám na foteniu páčilo?

Adéla

Adéla

Focení s Michalem byl pro mě a sestru nepopsatelný zážitek. Michal i Jana jsou skvělí lidé, kteří svou práci milují a proto mají takové úžasné výsledky, jaké mají. Prostě profíci :) Už jenom ta celková atmosféra při setkání, líčení i samotném focení stojí za to. Na fotky se neskutečně těšíme a už vyhlížíme termín na další setkání. Ještě jednou moc díky za skvěle strávený čas!

Romana s rodinou

Romana s rodinou

Ahojte FOTOGRAFOVÉ, dlouho jsem přemýšlela, jak pocit z focení přenést na tyto stránky, nicméně to zkusím. Focení jsme si celá rodina užili, bylo to zábavné a vzrušující ♥. Společnou fotografii jsem si nechala přenést na plátno a vždy když se před něj postavím, vidím láskyplný pohled nás všech ♥.Tu jiskru v očích, kterou jsi Míšo zachytil u každého z nás, tu jsem tam já osobně nikdy neviděla ♥. Děkujeme moc! Jste úžasní!

Petra

Petra

Ahoj Jani a Míšo, mockrát děkuji za skvěle strávené sobotní dopoledne. Naše prvotní nervozita a ostych byla po chvilce pryč a focení si celá rodina užila. Navodili jste nám velmi příjemnou a pohodovou atmosféru. Fotky jsou nádherné, babička bude mít z vánočního dárku určitě radost.

Hana

Hana

Dobrý večer paní Jano, od Vás a pana Pavláska mám dárky, které nelze zaplatit penězi a nejen, že přinesly moc hezké chvilky nám, zúčastněným, ale jistě i do budoucna, osloví i naše potomky. Obrazová kniha, užasný průřez naším společným životem. A kalendáře, které vždy kopírují určitý časový úsek našeho společného života a vlastně nám zanechávají stopu, co všechno jsme s manželem dokázali a jakou máme hezkou rodinku. Říká se, "milujme se a množme se" a uchovávejme tímhle pěkným způsobem ty nejhezčí okamžiky našeho života. Děkuji

Marie

Marie

Ahoj fotografové, dobrá práce :-) Nečekala bych, že budu vypadat tak dobře. I můj muž vypadal zamilovanější, když je viděl :-) Jani, díky žes mě "navedla" na sólo akci. Byl to zážitek. Míšo, díky žes mi ukázal pohled na mě z druhé strany :-)

Adéla a Tomáš

Adéla a Tomáš

Děkujeme za úžasné fotky! Byl to nepopsatelný zážitek i zkušenost. Samozřejmostí také bude to, že si nějaké ty fotky přikoupíme. Je jich tam totiž plno dalších, co se nám vážně líbí! :-) S pozdravem.

Michala

Michala

Míšo, já moc děkuji. Vy jste oba dva úžasní!! Moc si vážím toho, jak jste se ke mně krásně chovali a starali se o mě! Udělalo mi to obrovskou radost a ty dojmy, ještě teď si to všechno zpětně přehrávám a pocit blaha na duši i na srdíčku ve mě stále přebývá :-) Na fotečky se moc těšíme a určitě napíšu až je budeme mít a předpokládám, že si necháme vyvolat ještě další!! :-)  Kudy půjdu, tam Vás budu doporučovat. Myslím se, že v dnešní době najít profi fotografa s takovým přístupem je opravdu vzácnost. :-) Mějte se krásně a doufám, že jsme se neviděli dnes naposledy 

Věra

Věra

Děkuji za vše moc si vážím focení u vás, jste skvělí lidé úžasní a děkuji za krásné fotky, to snad není ani možné!!! Výborná atmosféra. Prožila jsem krásně odpoledne, můj krásný zážitek v mém životě, úžasné!! Ráda se na fotky podívám a zavzpomínám! Přála bych takovou radost prožít všem lidem!!! Vřelé díky!!!!!

Připojujeme i reakci dcery paní Věry, která věnovala dárkový poukaz mamince, pro radost. - poznámka fotostudia.
Děkuji moc za mamku, měla až slzičky v očích, že to byl pro ni úžasný zážitek, jak jste se jí věnovali. Musí to být pro ty lidi psychoterapie, úplně pak i omládla :-). Děláte dobře svoji práci. Kdyby jsem mamku neviděla před a po, tak to nepochopím. Monika

Kašňáci

Kašňáci

Ahoj Jani a Michale, děkujeme vám oběma za krásné a skvělé focení. Atmosféra s tebou i Michalem byla úžasná, uvolněná a kamarádská... Moc se to holkám líbilo. Jsme trochu nervózní, jestli se nějaké fotky vydařily... Ke konci už holky byly unavené z toho vedra... nemyslím tím jen u vás, ale celkově. Těšíme se na fotky a určitě něco vybereme. Ještě jednou děkujeme za příjemné odpoledne. Budeme vás dále doporučovat...

Markéta

Markéta

Milý Míšo a Jani, všecky fotky se mi moc líbí, tak jsem ani nemohla vybrat... Děkuji!!

Pavla

Pavla

Já nemám slov. Nádhera, krása, dokonalé... pořád se na ně musím dívat. Určitě ještě přiobjednáme. Ještě jednou moc moc děkujeme.

Irena

Irena

Chtěla byc Vám poděkovat za dnešní příjemné odpoledne, které jsem u Vás strávila. Focení i všechno ostatní bylo prostě úžasné.

Tereza a Iveta

Tereza a Iveta

Dobrý den, určitě jste nám zlepšili den o hodně! Focení bylo úžasné, pan Pavlásek je nejen skvělý fotograf, ale výborně umí pracovat s lidmi a naslouchat jim. Doufáme, že to nebylo naše poslední focení u vás. Na fotky se už moc těšíme, jsme zvědavé, jaký bude konečný výsledek :). Přejeme Vám pěkný víkend a spoustu pozitivních lidí kolem Vás. S pozdravem!

Moc Vám za fotečky děkujeme, jsou opravdu úžasné! Obě dvě jsme nadšené, nečekaly jsme, že to tak dobře dopadne :) A taky chválíme, že jste to zvládli tak rychle, to jsme nečekaly. 

Pája,Tom a mrňous Kozlíci

Pája,Tom a mrňous Kozlíci

Janinko a Míšo, fotili jsme se u vás už poněkolikáté, ale stejně vám musíme a chceme zase poděkovat! Poprvé jsme se fotili v roli nastávajících rodičů a už se těšíme až přijdeme příště jako rodina. Fotky mě nabíjí krásnými emocemi a zážitky z focení a některé i rozněžňují. Jste už naši "rodinní" foto-partneři, které za nic nevyměníme. Děkujeme, že svou práci děláte srdcem, které se promítá do našich fotek!

Vagdalovi

Vagdalovi

Dobrý den, my děkujeme vám, byli jste moc užasní a profesionalní focení bylo příjemné. Cítili jsme se moc dobře i když jsme z toho všichni měli strach a byli nervózní. Ještě jsme se nefotili tak jsme nevěděli jaké to bude. Úplně jste nás překvapili hned jste z nás nervozitu dostali a my se bavili suprově. Budem vás vychvalovat i našim kamarádům a určitě doporučíme, moc příjemně jsme se bavili super. Ještě jednou díky.

Veronika s Romanem a naší Rozálkou

Veronika s Romanem a naší Rozálkou

Míšo a Janinko, chtěla bych moc poděkovat za nás tři za hezké fotečky. Dojmy z tohoto krásného dopoledne těžko popsat slovy. Dopoledne plné lásky, jak z naší strany jako rodinky, tak ze strany Michala a Jany, kteří tuhle práci dělají s láskou. Naplnilo nás to štěstím a radostí. Hrozně nás potěšilo dojít v oblečením ve kterém běžně chodíme, žádné líčení, úpravy. Vše velmi příjemné a přirozené. Prostě jste úžasná dvojka se kterou se lidi cítí příjemně a ani nevnímají, že se fotí. :) Tento přístup, přirozené fotky v přírodě, to byl náš sen a děkujeme za splnění.

všichni Vávrovi

všichni Vávrovi

Dnešní focení bylo.. velmi ... až mystické.. Mě dnešek nabil přímo euforií..=) a vím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že jste DOKONALÍ.. a to že se těšíme šíleně na fotky, nemusím ani psát.. Moooc DĚKUJEME a těšíme se na další focení..=)

Ilona

Ilona

Paní Maturová, pane Pavlásku, chci poděkovat za příjemné chvíle při focení, které není jednoduché s dětmi, zvláště když jsou malé a hned dvě. Fotky jsou krásné, když se na ně podívám, přinutí mě k úsměvu a budou hezkou vzpomínkou napořád. Moc děkuji a někdy naviděnou. Usmívající se

Mirka

Mirka

Jani a Michale, moc bych Vám chtěla poděkovat za parádní dopoledne. Tolik pozitivní energie na jednom místě, to ani nejde vyjádřit slovy. Jsem velice spokojená a focení jsem si opravdu užila. Moc se těším na výsledek! :-) Jste skvělí! Ráda se budu vracet! :-) 

Jana

Jana

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za příjemné odpoledne, focení bylo skvělé, mile jsem byla překvapená, jaké jsou hezké fotky. Každou chvíli si je prohlížím, hlavně ty, které jsem si právě objednala. Nemůžu uvěřit, co dokáže udělat profesionální fotograf, jsem velmi spokojená. 

Martina

Martina

Taky bych vám oběma chtěla moc poděkovat za krásné páteční dopoledne. Michal je opravdový profesionál a dokáže v každé ženě vyvolat pocit, že zrovna ona je v tuto chvíli ta supermodelka. Opět jsem si to velice užila a na fotky se neskutečně těším.

Jana

Jana

Vlastně nevím jak začít. K Michalovi a Jance chodím již několik let. Aspoň jednou ročně se objednám, protože se skvěle odreaguji a vždy mi to zvýší sebevědomí. Michalovi plně důvěřuji. Výsledek vždy stojí za to....:-) a ještě, když Janka krásně namaluje...:-) Za mě jasná volba, příjemně strávené chvíle!!!..:-)

Marcela

Marcela

Dobrý večer, děkuji strašně moc za včerejší focení, bylo to vážně super a fotečky jsou moc krásné :-) Dopadlo to líp než jsem si myslela ...takže pokud se ještě někdy rozhodnu vyfotit, určitě se znovu a obrátím na Vás a na nikoho jiného :-) Děkuji za krásny včerejší den. 

Petra

Petra

Moc děkuji Míšovi a Janě za profesionální přístup, nádherný pocit z focení, překrásné fotografie, které potěšily nejen mě, ale hlavně mého manžela. S Michalem se opravdu cítím jako modelka. Díky a těším se opět někdy v budoucnu.

Martina, Radek, Esterka a Patriček

Martina, Radek, Esterka a Patriček

Moc děkujeme :-) z dětí jsme unešení, moc jim to sluší :-)

Veronika & Radek

Veronika & Radek

Focení bylo suprové, veselé a plné smíchu. Už se moc těšíme na fotečky.

Magda

Magda

Teda lidičky, až se mě chce plakat nad tou nádherou, kterou jsme včera vytvořili. Bude těžké vybírání teda, jen co je pravda. Moc moc děkuji za fotky, jako vždy parádní práce. Já jdu teda vybírat :-)

Dáša

Dáša

Děkuji Janě a Michalovi za úúúúžasné fotky a skvělou atmosféru. Dříve jsem se velmi nerada fotila, ale teď už budu ráda ...., ale jen "U Jany a Michala". 

Kristýna

Kristýna

Děkujeme za rychlé vyřízení :-). Fotky se nám moc líbí!

Simča, Lukáš, Eliška

Simča, Lukáš, Eliška

Focení bylo, jak už jsme zvyklí, suprové a den jsme měli určitě hned krásnější. I přes někdy nelehkou práci s malými dětmi se to myslím zvládlo dobře s naší Eliškou až na pár slabých chvilek, ale s tím bohužel nic nenaděláme.
I manžel, Lukáš, říkal, jak se už těší na fotky a to je co říct, on takové věci neprožívá tolik co já :-). Takže sečteno podrtženo, jednička jak bič a k tomu minimálně 5 hvězd!

Lucie a Lukáš

Lucie a Lukáš

Dobrý večer, moc děkujeme za krásné fotografie a krásný zážitek z focení. Všechny fotky jsou naprosto úžasné, bude těžké vybrat, které nechat ještě dodělat. Ukazovali jsme i rodině a znamým všichni jsou nadšení, děláme vám reklamu, kde můžeme :-). Hrozně jsme se na fotky těšili a když jsme je uviděli spadla nám brada, čekali jsme že budou pěkné po pár shlédnutí fotek ještě ve studiu, ale jsou fakt úžasné. Michal je opravdu skvělý fotograf. Těšíme se na další focení v budoucnu.

Kristýna

Kristýna

Dobrý večer, focení se mi moc líbilo ani se mi nechtělo odcházet. Děkuju moc za příjemně strávenou aspoň tu hodinu kdyby se to dalo vrátit zpět šla bych to ještě odznovu. Nemůžu se dočkat fotek a už se moc těším. Byla jsem s Vámi spokojená a můžu Vás jen doporučit ostatním, bylo to moc příjemné, focení moc zábavné a odcházela jsem s úsměvem na tváři. :) Ještě jednou moc děkuji a mějte tak profesionální přístup jako dnes. :) S pozdravem

Eliška

Eliška

Manžel mi fotky předal a jsou opět (jako vždycky) nádherné. Jsem vážně nadšena. Děkuji mockrát za všechno kolem focení i za fotky samotné!!! Akorát jsem tentokrát zapomněla nechat děti vyfotit společně:-)). O důvod víc přijít zase. Děkuji mnohokrát a co dodat - počítala jsem to a již popáté ve Fotoateliéru Pavlásek a opět naprostá spokojenost!!!

Bílkovi

Bílkovi

Včerejší focení pro nás bylo nezapomenutelným zážitkem. Michal je moc fajn člověk, který nám řekl co a jak a díky tomu jsme si s manželem focení parádně užili. Každé další už budeme absolvovat jedině tady :-) Teď nás čeká ještě jeden, nejtěžší, úkol... vybrat ty nejkrásnější z nejkrásnějších fotek :-) Ještě jednou mockrát děkujeme.

Iveta

Iveta

Ahoj Jani a Michale, chci Vám co nejvic poděkovat za skvělý pro mě super nezapomenutelný zážitek. Vizáž i focení jsem si naplno užívala. Spolupráce s Michalem byla velmi profesionální a moc příjemná. Prostě super:-))
Když jsem fotky viděla poprve, tak mně doslova vyrazily dech a o mém přiteli ani nemluvím:-)) Kocháme se fotkama každý den a při tom mě má vedle sebe :-) Moc Vás zdravím a věřím, že se ještě uvidíme:-) 

Vlasta, maminka Romany

Vlasta, maminka Romany

Tak to je opravdu vidět kus poctivé práce, udělali jste mi radost...

Veronika

Veronika

Super focení, pohoda a příjemná atmosféra od příchodu až do odchodu z ateliéru. Děkuji Janě a Michalovi za profesionální přístup. Budu jen doporučovat... a taky již doporučuji.......:o)) Fotky jsou úžasné!!!

Markéta

Markéta

Moc děkujeme za krásné fotky i za to, že to bylo moc fajn :-). Mějte se hezky :-)

Vaďurovi a Měšťánkovi

Vaďurovi a Měšťánkovi

Do ateliéru Michala Pavláska se naše rodiny pokaždé rády vrací, neboť se zde cítíme jako doma. Michal i Jana jsou skvělí , stále se usmívají, jsou to prostě sluníčka. Nejvíce si focení užívají naše děti a na výsledku je to vždy znát. Moc děkují

 Francesca

Francesca

Dobrý den, my Vám oběma moc děkujeme! Nejenom za Váš opravdu profesionální přístup, ale i za Vaši trpělivost, kterou jste s námi měli. Líbilo se nám, že jste nám radili i v banálních záležitostech a argumentech, které pro nás nejsou všední, ale pro Vás tvoří část každodenní práce :-). Asi bych opravdu nevěděla, co by se u Vás dalo zlepšit ... snad jen ta židle ve studiu by se mohla otáčet :-). Nicméně je to taková drobnost, která určitě není nezbytná :-). Hezký zbytek dne a ještě jednou Vám moc děkujeme.

Lukáš

Lukáš

Vše se mi líbilo, moc hezký přístup :-)

Lucie

Lucie

Dobrý večer, focení bylo úžasné, uvolněné, velice příjemná atmosféra, oba jsme si to užili. Byla jsem moc mile překvapena, oba dva jste na mě moc zapůsobili. Děkuji a těším se, až k vám zavítáme i s prckem:))

Daniela

Daniela

Moc Vám děkuji za přijemně strávené odpoledne, focení ve Vašem studiu se nám moc líbilo, holky byly nadmíru spokojené. Myslím, že Vaše služby jsou nadstandartní.

Iveta, babička Elišky

Iveta, babička Elišky

Dobrý večer Michale, předem Vám chci moc poděkovat za příjemné focení u Vás. Moc se mi to líbilo a všichni jsme si to příjemně užívali i s malou Eliškou. Děkuji Vám moc a přeju Vám hodně pracovních i osobních úspěchů.

Marek, Nikola a Eliášek

Marek, Nikola a Eliášek

Dobrý den, chtěli bychom taky strašně moc poděkovat. Od prvního kontaktu po telefonu až do dnešního podání ruky při odchodu z ateliéru se k nám všichni chovali opravdu hezky. Přístup naprosto super a nic nebyl problém. I když malý nebyl pořád hodný, přístup byl opravdu profesionální. Ještě větší radost jsme měli po příjezdu domu. Už na nás čekal mail a v něm fotečky z dnešního focení. Fotečky jsou krásné. Rychlost nás taky překvapila. Z naší strany určitě spokojenost. Určitě z klidem doporučíme.

Šárka,  Lukáš, Tomášek a miminko ;-)

Šárka, Lukáš, Tomášek a miminko ;-)

Ahoj Jani a Michale, i my moc děkujeme za úžasné focení, které jsme si opět nesmírně užili! ;-) Jani, Tobě děkuji za úžasný make-up, který byl absolutně bez chybičky až do pozdního večera ;-) Michale, Tobě děkuji za pohodové, nenucené a velmi zabavné focení, které strašně rychle uteklo. Moc jsem si to užila a cítila jsem se výjimečná! ;-) Jsem ráda,že jsem to i přes zdravotní neduhy zvládla. Krásně jsi zdokumentoval mé druhé těhotenství ;-) Večer jsme se dívali na náhledy a jedním slovem "super", jsme nadšení!  A určitě vybereme ještě nějaké další fotky!  ;-)

Robert Bartys

Robert Bartys

Díky za dnešní focení a za tak perfektní přístup a samozřejmě za dokonalost Vašeho díla, ty fotky jsou naprosto fantastické. Moooc děkujeme

Gabriela s rodinou

Gabriela s rodinou

Dobrý den,

focení u vás bylo úúúúžasné. Marně jsem přemýšlela, zda vám vůbec šlo něco vytknout a i kdybychom byli sebevíce rýpaví lidi, tak by nešlo vůbec nic najít.
S manželem jsme z toho byli nadšení. Musíme obzvlášť vyzvednout váš přístup k nám jako k zákazníkům, i když naše spokojenost s vašim fotostudiem nestojí ani nepadá, vy jste k nám tak přistupovali. 
Nevíme, jak to pan Pavlásek dělá, ale nečekali jsme, že z toho vyjdou tak krásné fotky. Moc jsme s výsledkem spokojeni, včetně babičky, která ani nevěřila, že se naše Vaneska nechala takhle krásně nafotit. Neskutečná práce.
Líčení přesně odpovídalo mé představě a uteklo jak voda, protože se s paní Maturovou moc dobře povídalo o všem možném.
Kudy budeme chodit, tudy vás budeme doporučovat! :-)
Už teď těšíme na další focení.

Děkujeme za nádherný den a ještě hezčí fotky.

Skoro jsem zapomněla poděkovat za bonus k našemu objednanému balíčku v podobě fotografie navíc! Příjemně to potěšilo.

Lucie Kafková

Lucie Kafková

Velké díky Michalovi a Janči za super focení a hlavně za jejich svatou trpělivost se dvěma náladovýma cácorkma :-)

Dáša

Dáša

Zdravím, na focení se mi líbila příjemná uvolněná atmosféra během celého mého pobytu v ateliéru. Je zřejmé zaujetí a nadšení touto prací u Jany i Michala a pak se prostě dobře cítíme. Já si myslím, že není co vytknout. Teď už jsem zvědavá na fotografie, i když já si myslím, že když mi bylo v ateliéru tak příjemně, tak to bude na fotkách vidět. Krásné dny.
 

Monika & Sofi

Monika & Sofi

Ahoj Jani a Michale,
přejeme Vám oběma úspěšný a pohodový nový rok a všechny Vaše zákazníky spokojené tak, jak jsme byly i my se Sofinkou. Ovšem ta naše radost a spokojenost byť obrovská, nebyla nic proti překvapení, dojetí a radosti našeho táty a také všech ostatních obdarovaných příbuzných. Byl to pro nás všechny nezapomenutelný zážitek.

Chci Vám co nejvíc poděkovat za jedinečný, nezapomenutelný, skvělý, perfektní, profesionální přístup a pro nás nezapomenutelný zážitek.

Neznám slova, kterými bych to vše mohla zcela vystihnout a ocenit. Pokoušela jsem se o to při našem posledním setkání, ale mám pocit, že to bylo málo. Mám štěstí, že jsem objevila někoho, kdo umí zachytit prchavé okamžiky života tak, jak je ani sama neumím postřehnout.

Děkujeme, byli jste velmi příjemní, milí, srdeční, přátelští, bezprostřední a usměvaví a  to se dnes opravdu moc nevidí. Je s Vámi moc dobře a moc rychle to ubíhá, ani se nám od Vás nechtělo odcházet. Sofinka o tom často mluví a těší se na příští focení. Všem se pochlubila a na svoje fotky je  dětsky " pyšná". A já se samozřejmě taky ráda pochlubím. Při každém pohledu na plátna mám hrozně fajn pocit, že je tam vše co chci vidět.

Ještě jednou děkujeme a mějte se moc fajn. Zůstaňte stejní a rozdávejte dál všem pocit jedinečnosti a štěstí. Umíte to dokonale :-).
MOC DĚKUJEME a PŘEJEME VŠE DOBRÉ.

Určitě to zase zopakujeme. Mějte se hezky.

Michaela Vltavská

Michaela Vltavská

Focení jsem si naplno užila. Spolupráce s Michalem byla velmi profesionální a příjemná. Skvělá komunikace, krásné prostředí.... Zpočátku byl ostych, ale po chvilce ze mě vše opadlo a opravdu jsem si to skvěle užila. Na fotkách jsem se nemohla poznat, nádhera. Pocit k nezaplacení. Určitě se ještě u Michala nechám fotit a všem nerozhodným a ostýchavým vzkazuji: Jděte do toho, nebudete litovat :-)

Barča

Barča

Fotografie jsem dostala v pořádku, jsou úžasné, jsem ohromená ještě teď a o příteli ani nemluvím, je nadšený. Děkuji za krasný zážitek.

Martina

Martina

Ještě jednou děkuji za včerejšek, byl to krásný zážitek a celý den jsem byla nabitá energií. Pan Pavlásek je super chlap. :-)

Jaroslava

Jaroslava

Dobrý den Janičko a Michale, chtěla bych poděkovat za to, že jsem Vás potkala. 
Focení ve Vašem fotoateliéru bylo pro mne úžasným zážitkem, který se nedá úplně popsat. Šílená tréma, kterou jsem měla před focením, po vstupu k Vám postupně opadala a já po rozloučení od Vás odcházela nadšená, šťastná za to, že jsem měla možnost na chvíli "dělat modelku". :-)  
Odjížděla jsem domů se zážitkem, který si ponesu celý život. Měla jsem pocit, jako bych Vás znala už několik let a ne jen pár minut! Jak Vy to děláte? :-)
Děkuji Janičce za perfektní nalíčení a skvělou komunikaci.
Děkuji Michalovi za to, že mě dokázal zbavit trémy a vytvořil nádherné dech beroucí záběry na můj budoucí kalendář. Moc se na něho těším!! 
Budu Vás všem vřele doporučovat. Pro fotky z "Pavláskovic" fotoateliéru se vyplatí jet i přes celou republiku :-)
Moc Vás zdravím a přeju hodně spokojených zákazníků. Ať se Vám moc a moc daří!!!
P.S. když jsem sdělovala manželovi mé zážitky od Vás, tak říkal, že se na kalendář (jeho dárek k narozeninám) těší jak malé děcko :-)  

Kateřina

Kateřina

Focení jsme si moc užili a Vám a panu Pavláskovi moc děkujeme. Fotečky jsou překrásné, jsme velice spokojeni.

Radka

Radka

Ještě jednou Vám moc děkuji za krásné dopoledne, focení jsem si moc užila! Výsledek je opravdu povedený, Michal je vážně kouzelník :-)

Barča

Barča

Ahoj Michale a Jani, byla jsem u vás sice tento týden, ale už přemýšlím, kdy bych přišla zase, s nějakými novými modely :). Díky moc. Já říkám, že jsem si při výběru fotografa vybrala správně. Michal je velice profesionální a díky jeho přístupu se ani ta největší stydlivka nemusí stydět. Člověk také zakusí, jak namáhavý může být život fotomodelky. Jana mi udělala skvělý make-up, který nebyl přehnaný, ale naopak pouze zvýraznil moje rysy na fotografii. Oba dva jsou velice milí a přátelští. Jsem ráda, že když jsem se konečně dokopala se nechat vyfotit, že jsem objevila právě jejich studio. Přijde-li v mém životě někdy na svatbu, vím koho budu volit a nadále doporučovat.

Andrea a Nela

Andrea a Nela

Dobrý den, děkujeme za focení, bylo to příjemné, cítili jsme se všichni dobře, pro nás určitě za 1 :-) Už se těšíme na fotky, no a Nela určitě ještě někdy přijde, byla nadšená.

Monika

Monika

Dobrý den Jano a Michale, chtěla bych Vám poděkovat za příjemně strávené pondělní odpoledne ve Vašem fotoateliéru. Pokud se říká, že spontánní nápady přináší hezky prožité chvíle, tak i v tomto případě to platilo. Focení proběhlo v příjemné atmosféře. Je fajn, když se člověk může potkat s lidmi, kteří do své práce dávají i to "něco navíc", než jen to, aby byla dobrá. Ještě jednou díky a budu se těšit na fotky.

Aleš

Aleš

Dobrý den paní Jano, chci Vám a panu Pavláskovi za celou moji rodinu moc poděkovat za včerejší focení. Moc sme si to užili, pan Pavlásek je skvělý člověk, vytvořil příjemnou atmosfétu od začátku do konce a pro nás bylo mnohem snažší se stát "modely" na chvíli. Těšíme se na fotky.

Radim

Radim

Bylo to naše první společné focení v profesionálním studiu. Udělalo na nás velmi dobrý dojem a počáteční rozpaky z nás spadly hned ve dveřích a to díky vřelému přijetí, kterého se nám dostalo od partnerky pana Pavláska, slečny Jany. Profesionální přístup pana Pavláska je zcela neoddiskutovatelný. Zcela si nás získal a díky němu jsme se cítili uvolnění a focení se stalo velmi příjemnou záležitostí. Nutno podotknout, že si pan Pavlásek hned získal přízeň i naší nejmladší Marušky. Moc se jí focení líbilo. Ještě jednou děkujeme a věříme, že naše pracovní setkání, nebylo poslední. Hezký den.

Rada

Rada

Focení bylo naprosto skvělé ještě teď jsem plná dojmů :-). Mockrát děkuji za velmi příjemné odpoledne strávené u Vás.

Regina

Regina

Ještě jednou mockrát děkuji! Fotky jsou úžasné a moc jsem si to užila. :)

T+A

T+A

Líbil se nám příjemný přístup, panovala pohodová atmosféra, cítili jsme se uvolnění, poradil jste nám... Budeme se těšit na výsledek! Hezký den.

Katka & Lucka Jurákovy

Katka & Lucka Jurákovy

Dneska jsme byly u Michala Pavláska, který nám nafotil obrazy do pokojíčku. Michal fotí úžasně u něj je to zážitek. Oblékl nás (jenom vybral oblečení, oblékly se holky samy, poznámka od fotografa), vybral pózy. Cítily jsme se jako topmodelky a odcházely s úsměvem na tváři. Nestyďte se a užijte si focení u Michala Pavláska!

Marcela

Marcela

Děkuji za báječný čas s vámi. Těším se na fotky.

Tereza

Tereza

Foceni s panen Pavláskem byl pro nás velký zážitek, a ač partner nechtěl jít, tipuji že právě díky přístupu pana fotografa úplně otočil a focení se mu moc líbilo a ostatním pochopitelně stejně tak... Děkuji.

Veronika

Veronika

Děkuju moc za dnešek. Jste úžasně sehraní je s váma skvěle. Moc sem si to užila. Vše bylo perfektní. Těsím se na další focení. Ještě jednou moc děkuju :)

Katka

Katka

Dobrý večer, děkuji moc za rychlost i ochotu. Určitě budeme přiobjednávat ještě po Vánocích ;-) Fotky jsou daleko povedenější, než bychom s neposedností našich dětí čekali.

Ema

Ema

Dobrý den, focení bylo perfektní, hlavně Michal byl neuvěřitelně trpělivý s tím naším malým čertem, takže u nás maximální spokojenost.

Petra

Petra

Ahoj Jani a Michale, na focení se mi nejvíce líbilo, že to byl čas pro mě, který jsem si užila. Nechala jsem se védst Michalem a ten uměl ze mě dostat na fotku to nejhezčí. Janka ho za se jemně doplnovala drobnými upravami prostředí, šatů a rekvizit a povzbuzovala mě usměvem. Děkuji Vám oběma za prima zážitek.

Michaela

Michaela

Dobrý den pane Pavlásku, moc Vám děkujeme za opravdu krásné fotečky. Budeme se těšit na další focení :-)

Paulína a Vanesska.

Paulína a Vanesska.

Dobrý deň, fotenie sme si s Vanesskou veľmi užili. Veľmi som ocenila osobitý prístup ku klientovi, domácke prostredie, v ktorom sa človek cíti príjemne a hlavne profesionalitu a kvalitu fotografa. Nemáme čo vytknúť, boli sme veľmi spokojné a už sa tešíme na ďalšie stretnutie. S pozdravom a prianím krásneho zvyšku dňa.

Renata a Lucie

Renata a Lucie

Dobrý večer, focení se nám velice líbilo. Neměly jsme tušení, že profesionální focení je taková zábava. Určitě vás doporučíme dál a těšíme se na výsledné fotografie.

Petra, Jarda, Max, Šimon

Petra, Jarda, Max, Šimon

Ahoj Jani a Míšo, chtěli jsme moc poděkovat za fotky, jsou skvělé (jak jinak, že). U vás je taková pohodová atmosféra, že se na focení k vám vždy těšíme... Ještě jednou moc díky a zase někdy ;-)

Vykoukalovi

Vykoukalovi

I my děkujeme za užasné focení! Opět jsme byli maximálně spokojeni! :-) Fotky, ktere nám Michal nafotil jsou opravdu kouzelne! :-) Na foceni se nam libilo vše, nic bychom neměnili. A co by se mělo zlepšit? Michal by mohl při focení děti rozptylovat nějakymi tykadýlky na hlave :-D Ještě jednou moc děkujeme! :-D

Renata

Renata

Dobrý den, focení bylo perfektní, úžasné, jsme moc spokojeni :-) Jste tým a vše proběhlo naprosto suprově, můžu Vás jen vynachválit. Už se moc těšíme na fotečky. S pozdravem hezkého dne.

Veronika

Veronika

Děkuju moc za velmi příjemné focení a krásné fotogarfie :)

Šišákovi

Šišákovi

Focení u Vás bylo velmi hezké. Byli jsme mile překvapeni ochotou a vstřícností Vás i pana fotografa.:) Atmosféra byla také úžasná a malé Juliance se u Vás moc líbilo. Sami jsme nečekali tak hladký průběh focení, přeci jen jsme nevěděli, jak bude malá reagovat na cizí prostředí. A co se nám nelíbilo? Všechno bylo fajn, nemáme nic takového, co by se nám nelíbilo.

maminka Diany

maminka Diany

Dobrý večer, focení se nám líbilo, oceňujeme velmi milý profesionální přístup.

Lucie

Lucie

Dobrý den, s focením jsme byly moc spokojení, velmi příjemné prostředí a pan fotograf byl profesionální a milý.

Zuzka a Ota

Zuzka a Ota

Ahoj Michale, v první řadě moc děkujeme za krásné fotky. Ačkoliv jsem dlouho váhala, jestli do focení těhotenských fotek jít, jsem nesmírně ráda, že jsme to udělali. Místo neosobních motivů obrazů nám dětský pokojíček a byt budou zdobit tyto nádherné fotky (pevně věřím, že ne poslední) a připomínat nám tak toto jedinečné a opravdu úžasné období. Díky, že jsi to s námi zvládl!

Uhlířovi

Uhlířovi

Pěkné odpoledne, tak jak jsme už řekli ve studiu, obavy, se kterými jsme k Vám vstupovali se rázem rozplynuly. Získali jste si nás Vaším příjemným nenuceným vystupováním, přirozeností a profesionalitou. Odpoledne s Vámi jsme si všichni užili a těšíme se na fotky. Nenapadá nás nic, co bychom Vám poradili ke zlepšení Vašich služeb, můžeme Vás všem doporučit. A taky to uděláme! Zdraví Uhlířovi

Kuba Mikulec

Kuba Mikulec

Zdravím pane Pavlásek, vždy když mám špatnou náladu, podívám se na Vaše fotografie a hned je to lepší, obdivuji lidi, kteří žijí pro svoji práci a dělají ji s láskou v srdci. Jste jednoznačně nejlepší fotograf kterého znám, moc vám gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů v životě i ve fotografování! ... Věřím, je to čím dál složitější, dneska vidíte plno stránek na facebooku, s názvem ''Carol Photography'' apod. myslím si, že vyfotit jako oni umí uplně každý, mně osobně se na vašich fotografiích líbí, jak dokážete zachytit emoce, tu sílu, to téma jaké má ta fotka ukazovat. Tohle neumí moc lidí a také přemýšlím, že bych chtěl pár fotek si s Vámi zaplatit, jenže tak trochu si říkám, není to divné? Fotíte samé ženy a teď najednou já? Určitě bych to ale chtěl zkusit a určitě pokud se tak rozhodnu, rozhodnu se pro Vás. A to, že někdo řekne že pár tisíc korun za focení je moc, tak nedokáže ocenit tu práci, přístup a profesionalitu fotografie, kterou vy uděláte... Co myslíte? Fotíte i muže?
Poznámka Michal: Jasně že fotím, už se těším!

Janča Mifková :-)

Janča Mifková :-)

Dobrý den Jani a Míšo :-) Moc vám chci poděkovat za krásný a úžasný den v ateliéru :-) Byla jsem moc a moc spokojená a focení jsem si vážně užila :-) Jste úžasní :-) S pozdravem

Zuzana

Zuzana

Tímto bych Vám i panu Pavláskovi chtěla moc poděkovat. Holky byly z focení naprosto nadšené, říkaly, že to byl pro ně jeden z nejhezčích zážitků. Již nyní plánují, kdy focení zase zopakují.

Romana

Romana

Ahoj, děkuju, ty fotky jsou perfektní, hned jsme se na ně podívali a moc se nám líbí! Jarek byl nadšený... Určitě ještě přiobjednáme na tisk, jen co si vybereme :) Díky moc!

Veronika

Veronika

Díky moc za krásné fotky:-). Opravdu se povedly. Zdá se mi, že by se dalo hodně vybrat i z těch, co nejsou přímo jako doporučené tipy.... prostě profesionálně využitý a k použití každý záběr;-) Ještě jsem nějaké fotky přiobjednala. Díky a těším se, jak mě zase překvapíte :-).

Dnes dorazily fotky... všechny jsou krásné...a ty černobílé mají úžasnou atmosféru;-) Přesně jste vybrali,jak které upravit. Každý kdo je viděl,byl nadšený a překvapený rozmanitostí nálad na fotkách. Ještě je ukážu dalším lidem, budu Vám dělat reklamu:-) Mějte se hezky.

Staňka a Mirek

Staňka a Mirek

Ahoj Jani a Míšo, moc děkujeme za nádherné fotečky, fakt jsme z nich měli velkou radost. Děti sice prohlásily, že z nás nemůžou, že v našem věku bychom se měli spíše připravovat na důchod - ale evidentně z nás měly taky radost :)

Zdenka, Gianluca a Samuel

Zdenka, Gianluca a Samuel

Dobrý den, včera nám dorazily. Jsou naprosto úžasné. Jsem 14 dni po porodu a už teď si nepamatuju že jsem měla takové břicho :) Teď jen rozeslat rodičům, vybrat tu nej na zeď a už se tešíme jak nafotíme malého Samuela. Mějte se krásně!

Petra, Jarek, Max

Petra, Jarek, Max

Ahoj Jani a Míšo, těchto deset fotografií prosím udělat - moc děkujeme - fotky jsou boží, úžasné, skvělé - prostě jako vždy ;-)

Katka

Katka

Dobrý večer, fotky jsou úúúúžasné ..moc děkuji :-) Včera jsem si to fantasticky užila.

Burešovi

Burešovi

Dobrý den paní Maturová, už dlouho se Vám chystám napsat - chci poděkovat za úžasnou fotoknihu. Opravdu se Vám moc povedla. Chtěla jsem mít fotky nějak pohromadě, ale ne v počítači a myslím, že to bude pro děti i pro nás krásná památka, neboť čas letí neuvěřitelně rychle. Takže velkááá spokojenost. Děkujeme, děkujeme, děkujeme. Pozdravujte i pana Pavláska a přejeme hodně zdaru ve všem.

Jana Trávníčková

Jana Trávníčková

Chtěla by jsem touto cestou ještě jednou poděkovat za nádherné odpoledne u Michala Pavláska, které jsem si užila. Focení jsem dostala jako dárek od bratra a švagrové. První dojem z dárku- byla jsem rozpačitá, ale hned po focení jsem byla nadšená, bylo to moc příjemné, uvolněné a pro mě velký zážitek. Hned jak jsem přijela domů jsem volala bratrovi a moc jsem jim poděkovala. V hloubi duše jsem po nafocení toužila, ale nikdy by jsem nedostala odvahu sama od sebe se objednat do fotoateliéru. Michal Pavlásek je fotograf s citem a vkusem a ví, co ženě sluší a jak ji na fotce nejlépe vystihnout. Děkuji také Janičce Maturové za příjemné přivítání a podporu.

Miluna Macíková

Miluna Macíková

Ahoj Michale, jen chci říct, že ten čas dnes s Tebou byl úžasný! Mám celý den skvělou náladu a jsem celá natěšená, až budou hotové fotky... Jela jsem pak do Zlína a v prvním obchodě si koupila bílé rifle. Jen mě mrzí, že "až po", na těch fotkách s černým pozadím by byly super, a to i na mě!:-) Díky moc za dnešní den, za ten zážitek, dodalo mi to hrozně moc chuti a energie. Díky za Tvůj přístup. Ty nejsi jen úžasný fotograf, Ty jsi i úžasný člověk. Přesně, jak napsala některá Tvoje klientka v komentářích...Ty tu jiskru vytáhneš z každé! Vůbec jsem si nemyslela, že bych mohla vypadat TAKHLE dobře! Už kuju plány, jak se k Tobě přijdu vyfotit jako stará paní...jestli se toho dožiju... Vím, že nejsem první a vůbec ne poslední, která pěje na Tebe chválu, ale všichni víme, proč tomu tak je.... Jen tak dál, držím Ti palce ve Tvé práci.Jsi fakt fotokouzelník!!! I kdybychom se třeba už nesetkali, všechny tvoje fotky mě těší na duši, zase jsem je dnes večer obdivovala. Protože ony tu duši mají. A já naopak, ač se to možná nezdá, těch potěšení, o které bych v životě opravdu stála, moc nemám..... Dovoluji si Tě požádat o přátelství na FB. Přeju pěkný večer. Miluna.

Mirka Zlatá

Mirka Zlatá

Ta fotka na plátně je naprosto dokonalá.:-) Rádi Vás opět brzy navštívíme.

Oldřiška.

Oldřiška.

Panu Pavláskovi patří mé velké díky!!! Ani netuší, jak velmi mě potěšil. Děkuji moc. Srdečně zdravím...

Evule Plachá, majitelka kamenného obchodu s nehtovou kosmetikou

Evule Plachá, majitelka kamenného obchodu s nehtovou kosmetikou

Ahoj všichni, co si čtete tuto "referenci".....Předem musím říci,že bude ovlivněna emocemi a city, které mám k fotografovi Michalovi a jeho partnerce Janulce.....Jsou to mí velcí kamarádi, blízcí lidé, mám je nesmírně ráda, moc si jich vážím, nejen pro jejich skvělou, profesionální práci, ale také pro jejich lidský rozměr, který je pro mě na prvním místě..... Mám je oba tak ráda, že vlastně ani nejsem schopna vám všem "do éteru" nestranně napsat, jak dobře se mě s nimi spolupracuje a jak moc dobře jsem se cítila v ateliéru Michala, kde jsem se nechávala fotit dvakrát, v rozmezí zhruba deseti let.....:-)) Focení byl pro mě zážitek, uvolněná atmosféra, očekávání, vzrušení, odpoutání se od reality, ale hlavně těšení, co z toho vznikne, jaká emoce bude v mých očích navždy zachycena......Ten okamžik už se nikdy nebude opakovat, říkala jsem si, jsem prostě "tady a teď" - pro sebe, pro mého partnera, pro vás, pro celý vesmír....... Jsem to já, kdo je navždy "zachycen okamžikem", ale zároveň je to můj fotograf, který "mě vytvořil, zakonzervoval a nabalzámoval jako mumii......" I kdybych tu již zítra nebyla, fotograf mě zajistil nesmrtelnost......." Ano, je to tak......., taková je síla fotografie.......Na fotografii reaguje každý.....a pokud je skvělá, tak o to víc...... Já jsem se před dvěma a půl lety rozhodla otevřít svůj kamenný obchod s nehtovou kosmetikou.....a do jeho interiéru se rozhodla dát své dvě fotky na plátně v rámu v černobílé verzi......Příjemné a milé reakce mých zákaznic mě neustále přesvědčují o tom, jak dobré bylo mé rozhodnutí se svěřit do rukou Michala a důvěřovat jeho práci, jeho instinktům, jeho doporučením, jeho profesionálnímu přístupu, spojeného s humorem a "obyčejnou" zkušeností......Je skvělé mít Michala za svého "dvorního fotografa"....... Je skvělé mít Michala za svého přítele.....Je skvělé si uvědomit, že v dnešní "Ráthající době" se najde někdo, kdo ví, že jedině poctivé řemeslo z nás udělá "v tuto chvíli" a "napříč politickým spektrem" veselé a zpívající jedince " z Miroslavovy země"........ s písní "Rozvíjej se poupátko, nejmilejší z květů....." přeji sobě i nám všem co nejvíce takových "rozvitých podnikatelů", s lidským rozměrem, jako je Michal i jeho partnerka Janulka.......Mám je moc ráda......Já jsem vám to říkala už na začátku, že to bude emocionální.....:-))

Burešovi

Burešovi

U pana Pavláska jsme absolvovali focení s půlročními dvojčaty. Trochu jsem měla obavy, jak to všechno zvládneme, ale díky profesionalitě "Mistra Pavláska" bylo vše naprosto úžasné. Příjemná atmosféra, prostředí, přístup, no prostě vše kladně hodnotím a všem mohu vřele doporučit. Má jednu z mála internetových stránek, které nelžou!!! S paní Maturovou je také velmi dobrá komunikace a za vše moc děkuji.

Jana Królová

Jana Królová

Hezký den,tímto bych chtěla upřímně poděkovat za skvěle odvedenou práci. V každém případě se jedná o práci,která je udělána s odhodláním,nadšením a v nemalé míře s citem. Z focení mám skvělý pocit, příjemné prostředí,naprosto uvolněná atmosféra a k přístupu fotografa- není co vytknout,v každém případě profesionál každým coulem.Ještě jednou díky a budu se těšit na příště.

Gazdačko Kateřina

Gazdačko Kateřina

...Upřímně Vám musím říct, že lituji, že jsem na Vás nenarazila mnohem dřív... mrzí mě, že nemám krásné fotky z těhotenství, z prvních hodin, dní našeho Matyáše... To jsou okamžiky, které by každý z nás chtěl mít zachycené ne jen ve vzpomínkách. Určitě se těšíme na další spolupráci s Váma. Jsem přesvědčena, že Vašich služeb, ne jednou, využijeme!

Magda Šimková

Magda Šimková

Doma měly fotky neskutečný úspěch, strašně moc se líbily a pořád se smějeme tomu, jak jsem před ním musela všechno utajit, ale že jsem se byla fotit ho vůbec nenapadlo. Takže ještě jednou moc děkuji Michalovi za nádherné fotky!

Romana Měšťánková

Romana Měšťánková

V roce 2000 mě jako mladou maminku napadlo, že si nechám na památku vyfotit své 3 děti (dvě dcery - 7 a 5 let a ročního syna). Pan Pavlásek mi je nafotil samostatně i všechny spolu - NÁÁDHERNÉ FOTKY :)
Teď, po 10-ti letech všichni tři dostali poukaz na focení u Michala Pavláska jako vánoční dárek - a fotky jsou ještě KRÁSNĚJŠÍ a nemohli si vynachválit atmosféru. Moc děkujeme a doporučujeme všem.