Referencie z reportáží

Čo hovoria naši klienti o foteniu?

Filip

Filip

Dobrý den, v první řadě bych ještě jednou rád poděkoval za velmi příjemnou atmosféru ve vašem útulném studiu. Rovněž za krásné snímky, výběr byl nelehký. Mnohokrát děkuji za vaši profesionalitu a laskavý přístup. S pozdravem,

Libor Zeman

Libor Zeman

Srdečně zdravím, díky za dnešní focení. Výborná atmosféra, profesionální a lidsky super přístup. Fakt jsem si focení užil, nikdy jsem si nemyslel, že je to při focení možné. Díky Michale Pavlásku, bylo mě nesmírným potěšením se s Vámi osobně potkat :-).

 

Eva

Eva

Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujem za spoluprácu. Som veľmi spokojná a budem Vás odporúčať ďalej. Prajem veľa úspechov.

Jitka Točková, starostka obce Salaš

Jitka Točková, starostka obce Salaš

Dobrý den, chtěla bych vám touto cestou poděkovat za letecké fotografie, které jste pro nás letos zhotovili. Máme je vystaveny zde na úřadě a lidé nám je chválí. Je totiž zajímavé, jak se krajina a okolí obce mění, což je vidět právě při tom pohledu z letadla. Navíc máme vystavenou i starší leteckou fotografii, takže na tom je vidět, co se jak změnilo.

Oktáva B, Gymnázium Uherské Hradiště 2015

Oktáva B, Gymnázium Uherské Hradiště 2015

I obyčejné focení tabla jsme si neobyčejně užili, příjemná atmosféra a profesionalita to vyzdvihla ještě víc a navrch krásný výsledek! Jsme rádi, že jsme mohli strávit tak báječné odpoledne ve vašem studiu! Moc děkujeme! :)

Lenka

Lenka

Moc děkuji, fotky jsem obdržela a klobouk dolů před panem fotografem.....i přes moji averzi k focení, jsem z několika fotek nadšená :-)

Martina, Táňa

Martina, Táňa

Dobrý den, fotečky jsou úplně fantastické!!!!!!!!!! Máme velkou radost, že se to tak povedlo.

Štěpánka

Štěpánka

Moc děkuji . Jsem moc šťastná za focení a rychlou spolupráci :-)

Moňas

Moňas

Míša je první "Pan Fotograf", který má můj velký obdiv! ;-)