Úžasné fotoobrazy z Vašich fotografií klidně ještě v den focení. Bez stresu a s úsměvem.

Profesionální rámy Nielsen

Naprosto dokonalá harmonie, obrovský výběr profilů a barev. Budete mít nový osobní a osvěžující doplněk Vašeho bytu. Luxusní rám Nielsen na míru. Výhody fotoobrazu: Zářivé barvy tisku. Pasparta umocní umělecký vzhled. Antireflexní sklo nebo laminace si poradí s odlesky.

Hliníkové rámy Nielsen. Nechte si Vaše fotografie zarámovat do hliníkového rámu Nielsen, obraz se bude výborně hodit do moderního interiéru u Vás doma nebo ve firmě. Dřevěné rámy Nielsen. To musíte vidět! Poctivé dřevo s obrovským výběrem barev a profilů pro Vaše tradiční útulné interiéry. Vhodné také pro originály a reprodukce maleb.

Hliníkové rámy Nielsen na fotografie a grafiku / Fotostudio Michala Pavláska
Dřevěné rámy Nielsen na fotografie a grafiku / Fotostudio Michala Pavláska

Laminace fotografií

Fotolaminace podstatně prodlouží životnost a stálost barev fotografie, eliminuje veškeré odlesky a oproti běžnému krycímu sklu fotorámů je lehká jako peříčko. Vaše fotografie zušlechtíme profesionální matnou fotofolií Drytac řady Protac a vytvoříme z ní moderní skvost. Fotografie bude voděodolná, otěruvzdorná, navíc pod laminační fólii se nedostane prach a vlhkost (pod sklo ano).

Rámečky pro Vaše fotečky

Vybírejte na našem shopu shop.michalpavlasek.cz. Najděte si ten svůj rámeček. Od nejmenších rámečků třeba ve tvaru klíčenky až po větší rámy na velké fotografie a obrazy. Rámečky s dětskými nebo svatebními motivy. Výhody rámečku: Rychlé a vkusné řešení pro Vaše fotografie.

Tip pro Vás: Krásný a osobní dárek !

Objednáte jednoduše

Pošlete nebo přineste fotku na jakémkoliv nosiči (flash, CD, DVD, papír / naskenujeme) a vše ostatní zařídíme.

Chcete se na něco ohledně rámování a rámečků zeptat?