Rámování fotografií a obrazů

Vytvoříme Vám originální fotoobrazy z Vašich fotografií. Vyberte si obrazy na plátně nebo v rámech.

Úžasné fotoobrazy z Vašich fotografií klidně ještě v den focení. Bez stresu a s úsměvem.

Fotoobrazy na plátně

Fotoobrazy na plátně se úžasně vyjímají ve všech interiérech. Skvěle vypadají ve studentském pokoji, v moderním obývacím pokoji či ve venkovském domečku babičky a dědečka. Umíme fantastické černobílé obrazy bez barevného nádechu. Obrazy vydrží dlouhá léta, protože tiskneme na trvanlivé značkové materiály. A ještě dvě obrovské výhody: 1. jsou lehké a pro pověšení stačí jeden malinký hřebíček, 2. když náhodou spadnou, nikoho nezraní a nejsou z nich střepy 

Profesionální rámy Nielsen

Naprosto dokonalá harmonie, obrovský výběr profilů a barev. Budete mít nový osobní a osvěžující doplněk Vašeho bytu. Luxusní rám Nielsen na míru. Výhody fotoobrazu: Zářivé barvy tisku. Pasparta umocní umělecký vzhled. Antireflexní sklo nebo laminace si poradí s odlesky.

Hliníkové rámy Nielsen. Nechte si Vaše fotografie zarámovat do hliníkového rámu Nielsen, obraz se bude výborně hodit do moderního interiéru u Vás doma nebo ve firmě. Dřevěné rámy Nielsen. To musíte vidět! Poctivé dřevo s obrovským výběrem barev a profilů pro Vaše tradiční útulné interiéry. Vhodné také pro originály a reprodukce maleb.

Rámečky pro Vaše fotečky

Vybírejte na našem shopu shop.michalpavlasek.cz. Najděte si ten svůj rámeček. Od nejmenších rámečků třeba ve tvaru klíčenky až po větší rámy na velké fotografie a obrazy. Rámečky s dětskými nebo svatebními motivy. Výhody rámečku: Rychlé a vkusné řešení pro Vaše fotografie.

Tip pro Vás: Krásný a osobní dárek !

Přejít na shop.michalpavlasek.cz

Laminace fotografií

Fotolaminace podstatně prodlouží životnost a stálost barev fotografie, eliminuje veškeré odlesky a oproti běžnému krycímu sklu fotorámů je lehká jako peříčko. Vaše fotografie zušlechtíme profesionální matnou fotofolií Drytac řady Protac a vytvoříme z ní moderní skvost. Fotografie bude voděodolná, otěruvzdorná, navíc pod laminační fólii se nedostane prach a vlhkost (pod sklo ano).

Objednáte jednoduše

Pošlete nebo přineste fotku na jakémkoliv nosiči (flash, CD, DVD, papír / naskenujeme) a vše ostatní zařídíme.

jana@michalpavlasek.cz
777 578 580
Jana Maturová
organizace focení, vizáž, postprodukce, rámování

Telefon

E-mail

Váš dotaz nebo přání

21.9
let zkušeností
s profesionálním focením
2 244
registrovaných uživatelů
na michalpavlasek.cz
3 717
zrealizovaných focení
pro naše zákazníky
15 160
nafocených fotografií
za posledního půl roku