Modelka - jak začít?

Jak se stát úspěšnou modelkou? Ve fotostudiu Michala Pavláska máš hned několik možností.

Máš zájem o profi focení jako modelka? Předáme Ti cenné zkušenosti, naučíme Tě fígly top modelek. Rádi Ti pomůžeme na Tvé cestě modelingem. Vyber si a ozvi se.

Focení pro modelku
Top foto

Chceš to prostě vyzkoušet? Chceš mít úžasné fotky, na kterých uvidíš, co je s Tebou schopen profesionální fotograf udělat? Zažij ten krásný pocit, kdy máš čas jen pro sebe a přitom se o Tebe bude starat profesionální tým. Zjistíš, že to bude jedna z nejlepších investic, kterou jsi kdy udělala. Focení Tě "nakopne" a zvedne Ti sebevědomí. Budeš mít vše pro svoji úspěšnou prezentaci.
Víc: Focení pro modelku

Focení pro modelku
Top foto

Kouzelné foto líčení. Nápaditý styling. Kreativní focení plné nápadů a inspirace. Všechno pohromadě pro Tvůj úspěšný start do modelingu. Úžasný zážitek při focení fotobooku ve studiu Michala Pavláska. Čekej úspěch u agentur, fotografů, na castinzích.
Víc: Fotobook a kurz pro modelku

Fototest
Top den

Už máš jasno, že chceš být modelkou? Fototest je ideální k vytvoření profesionálních fotografií a také k tomu, že Tě zařadíme mezi naše modelky a Ty budeš mít příležitosti k focení.
Víc: Fototest

Focení za honorář
Top mod

Focení Tě baví a bylo by pro Tebe příjemné si tím ještě i přivydělat? Nebo se tím přímo živit? Pošli nám online casting, dojeď na casting, pošli nám svoje údaje (výška, váha, datum narození, kontaktní údaje) a fotografie mailem. Pokud se nám budeš jevit jako perspektivní, dohodneme se na spolupráci.
Víc: Focení za honorář

Lenka

Před pár lety, když jsem poprvé slyšela od svých kamarádek o nezapomenutelném focení u Míši Pavláska, jsem si říkala, že tohle bych chtěla rozhodně taky vyzkoušet. Tuhle příležitost mi poprvé poskytla soutěž Tvař Dobrého dne. Od tohoto prvního focení vím, že nechci, aby bylo poslední s profesionálním fotografem Míšou a s jeho spontánními nápady, ze kterých pak vznikají neuvěřitelné fotky. Myslím, že každý by měl tenhle zážitek vyzkoušet, budete mít nádherné vzpomínky a při pohledu na fotky, které při tomhle focení vzniknou Vám spadne čelist. A při odchodu z fotostudia se budete usmívat od ucha k uchu a uvědomíte si to, až když vyjdete z ulice V Teničkách a budete se muset vrátit z ráje zpět do reality. Těžké je potom vybrat si z tolika perfektních fotek, nejlepší volbou je potom ,,en ten týky, dva špalíky" :D Focení se sehraným týmem šikovného Míši a Janičky, kteří umí doslova čarovat, se dá nazvat jako Cesta za dobrodružstvím :) A já už se nemůžu dočkat na další cestu, kterou tady zažiji :)

Lenka       Přečíst další reference        Objednat focení
jana@michalpavlasek.cz
777 578 580
Jana Maturová
organizace focení, vizáž, postprodukce, rámování

Telefon

E-mail

Váš dotaz nebo přání

22.2
let foto
zkušeností
2 368
uživatelů
na webu
3 831
úžasných
focení
14 883
fotek za
půl roku