Modelka - jak začít?

Jak se stát úspěšnou modelkou? Ve fotostudiu Michala Pavláska máš hned několik možností.

Máš zájem o profi focení jako modelka? Předáme Ti cenné zkušenosti, naučíme Tě fígly top modelek. Rádi Ti pomůžeme na Tvé cestě modelingem. Vyber si a ozvi se.

Focení pro (ne)modelku
Top foto

Chceš to prostě vyzkoušet? Chceš mít úžasné fotky, na kterých uvidíš, co je s Tebou schopen profesionální fotograf udělat? Zažij ten krásný pocit, kdy máš čas jen pro sebe a přitom se o Tebe bude starat profesionální tým. Zjistíš, že to bude jedna z nejlepších investic, kterou jsi kdy udělala. Focení Tě "nakopne" a zvedne Ti sebevědomí. Budeš mít vše pro svoji úspěšnou prezentaci.
Víc: Focení pro (ne)modelku

Focení pro (ne)modelku
Top foto

Kouzelné foto líčení. Nápaditý styling. Kreativní focení plné nápadů a inspirace. Všechno pohromadě pro Tvůj úspěšný start do modelingu. Úžasný zážitek při focení fotobooku ve studiu Michala Pavláska. Čekej úspěch u agentur, fotografů, na castinzích.
Víc: Fotobook a kurz pro (ne)modelku

Fototest
Top den

Už máš jasno, že chceš být modelkou? Fototest je ideální k vytvoření profesionálních fotografií a také k tomu, že Tě zařadíme mezi naše modelky a Ty budeš mít příležitosti k focení.
Víc: Fototest

Focení za honorář
Top mod

Focení Tě baví a bylo by pro Tebe příjemné si tím ještě i přivydělat? Nebo se tím přímo živit? Pošli nám online casting, dojeď na casting, pošli nám svoje údaje (výška, váha, datum narození, kontaktní údaje) a fotografie mailem. Pokud se nám budeš jevit jako perspektivní, dohodneme se na spolupráci.
Víc: Focení za honorář

Beata Melicher

Děkuju za ten super Shooting a ty krásné fotky, už se těším na příště =)... krásné fotky, geniální - co dodat - kdo umí, ten umí, moc děkujeme.

Beata Melicher       Přečíst další reference        Objednat focení
jana@michalpavlasek.cz
777 578 580
Jana Maturová
organizace focení, vizáž, postprodukce, rámování

Telefon

E-mail

Váš dotaz nebo přání

22.7
let foto
zkušeností
2 517
uživatelů
na webu
3 940
úžasných
focení
16 315
fotek za
půl roku