Modelka - jak začít?

Jak se stát úspěšnou modelkou? Ve fotostudiu Michala Pavláska máš hned několik možností.

Máš zájem o profi focení jako modelka? Předáme Ti cenné zkušenosti, naučíme Tě fígly top modelek. Rádi Ti pomůžeme na Tvé cestě modelingem. Vyber si a ozvi se.

Focení pro (ne)modelku
Top foto

Chceš to prostě vyzkoušet? Chceš mít úžasné fotky, na kterých uvidíš, co je s Tebou schopen profesionální fotograf udělat? Zažij ten krásný pocit, kdy máš čas jen pro sebe a přitom se o Tebe bude starat profesionální tým. Zjistíš, že to bude jedna z nejlepších investic, kterou jsi kdy udělala. Focení Tě "nakopne" a zvedne Ti sebevědomí. Budeš mít vše pro svoji úspěšnou prezentaci.
Víc: Focení pro (ne)modelku

Focení pro (ne)modelku
Top foto

Kouzelné foto líčení. Nápaditý styling. Kreativní focení plné nápadů a inspirace. Všechno pohromadě pro Tvůj úspěšný start do modelingu. Úžasný zážitek při focení fotobooku ve studiu Michala Pavláska. Čekej úspěch u agentur, fotografů, na castinzích.
Víc: Fotobook a kurz pro (ne)modelku

Fototest
Top den

Už máš jasno, že chceš být modelkou? Fototest je ideální k vytvoření profesionálních fotografií a také k tomu, že Tě zařadíme mezi naše modelky a Ty budeš mít příležitosti k focení.
Víc: Fototest

Focení za honorář
Top mod

Focení Tě baví a bylo by pro Tebe příjemné si tím ještě i přivydělat? Nebo se tím přímo živit? Pošli nám online casting, dojeď na casting, pošli nám svoje údaje (výška, váha, datum narození, kontaktní údaje) a fotografie mailem. Pokud se nám budeš jevit jako perspektivní, dohodneme se na spolupráci.
Víc: Focení za honorář

Markéta

Ahoj, ještě jednou moc děkuji za včerejší focení. Moc jsem si to užila, celou cestu domů jsem se musela usmívat, byla jsem z toho úplně nadšená. Zbytečně jsem z toho byla předtím nervózní, ale to stejně hodně rychle opadlo. Fotky jsou krásné, ani jsem je nečekala tak brzo. Nemůžu se dočkat, až je ukážu ostatním. Velký dík patří také samozřejmě Janě za krásné líčení. Focení u Michala Pavláska můžu všem jen doporučit a věřím, že se ještě setkáme.

Markéta       Přečíst další reference        Objednat focení
jana@michalpavlasek.cz
777 578 580
Jana Maturová
organizace focení, vizáž, postprodukce, rámování

Telefon

E-mail

Váš dotaz nebo přání

22.9
let foto
zkušeností
2 562
uživatelů
na webu
3 961
úžasných
focení
14 554
fotek za
půl roku