Zabavte svatební hosty po dobu, kdy se novomanželé fotí. Je to úžasná zábava a vzniklé fotky v albu jsou originální vzpomínka na svatební den. Využijte fotokoutek i pro narozeninové oslavy, párty.

Jak fotokoutek funguje?

Velmi jednoduše, zvládne to opravdu každý. Nejprve si pořídíte fotku nebo selfíčko instantním fotoaparátem Polaroid. Z něj za několik okamžiků vyleze fotečka, kterou nalepíte do přichystaného alba a k ní můžete připojit váš vzkaz nebo pozdrav. K focení jistě rádi využijete některé z připravených rekvizit, které pozvednou umělecký dojem z vašeho snímku.

Obrazy na plátně 1
Obrazy na plátně 2
Obrazy na plátně 3
Obrazy na plátně 4

Proč si obrazy na plátně objednat u nás?

Obrazy jsou barevně stálé. Při tisku používáme jenom ty nejlepší značkové materiály, které zaručují barevnou vĕrnost a maximální odolnost vůči dennímu svĕtlu a stárnutí.
Excelentní černobílé tisky. S náma je konec obrazům, kde černá není černá, ale podivná směs černé a modré, žluté nebo červené.
Rozumíme postprodukci fotografií. Vaše fotografie umíme nachystat pro dokonalý tisk, poradíme Vám ohledně velikostí, rozlišení, barevnosti. Fotografie Vám rádi před tiskem vyretušujeme.

Jak jednoduše obrazy na plátně objednáte?

Pokud budeme tisknout obrazy na plátno z fotografií fotostudia Michala Pavláska, pak stačí jen napsat čísla fotografií a požadovaný formát obrazu. Chcete-li si nechat vytisknout Vaše fotografie (ze zrcadlovky, kompaktu, mobilu), přineste nám je na flash, CD, DVD nebo pošlete přes uschovna.cz.

Chcete se na něco ohledně obrazů na plátně zeptat?