Fotodárky

Už z jedné fotky uděláte spoustu dárků! Nádherné fotoknihy, osobní fotokalendáře, originální fotodárky...

Originální fotoknihy, polštář s fotkou Vašich blízkých, trika s potiskem, hrníčky s fotografií, kalendáře na stěnu nebo na stůl... Dojděte si k nám vybrat.

Fotoknihy z Vašich fotografií

Fotokniha je úžasný osobní dárek z Vašich fotografií. Nádherná vzpomínka na Vaši dovolenou. Spousta formátů, vazeb a materiálů.

Fotoobrazy na plátně nebo v rámu

Zútulněte si domov díky fotoplátnu z Vaší fotografie. Připravíme pro Vás obraz z fotografie, kterou jsme společně nafotili (nafotíme) ve fotoateliéru nebo ze snímku z Vašeho foto archivu. Toužíte po fotografii v rámu? Společně v ateliéru sladíme barevný rám přímo pro Váš snímek. Moderní zpracování fotografií uspokojí Vaši představu o fotografii za akrylovým sklem, na plastové nebo hliníkové desce. Vícedílné fotoobrazy a plakáty osvěží každý domov.

Fotokalendáře

Radujte se každý měsíc z nové velké fotografie na nástěnném kalendáři. Věnujte stolní kalendář tatínkovi do kanceláře a doma mějte stále na očích fotografie a aktivity celé rodiny v plánovacím kalendáři. Zastavte se osobně v ateliéru a společně objednáme Vaši představu. Můžete si také užit zábavu při tvoření kalendáře v jednoduchém programu z vašeho domova. Zavolejte a poradíme jak na to.

Blahopřání

Buďte hraví a obdarujte blízké přáním k novému roku, Velikonocům, narozeninám, svátku a Vánocům, které sami vytvoříte z vlastní fotografie. Zastavte se u nás a poradíme Vám.

Fotopovlečení

Dopřejte si sladký spánek v peřinách s vlastní fotografií. Mazlivý bavlněný satén s kvalitním digitálním tiskem od českého výrobce.

Koupit fotopovlečení v eshopu

Těžítko s fotkou

Hravá dekorace, těžítko a fotorámečkem v jednom. Poletující srdíčka nebo vločky Vás potěší. Dárek jako vyšitý pro romatické duše.

Koupit těžítko s fotkou v eshopu

Foto puzzle skládačka

Trénujte svou zručnost s oblíbenou fotkou. Kopec zábavy při skládání puzzle od malých rozměrů až po 1500 dílkové velikány. Líbí se Vám puzzle A4, puzzle A3, puzzle XXL?

Koupit puzzle v eshopu

Kryt na mobil

Zabalte svého miláčka do slušivého outfitu. Stačí Vám jedna fotografie a obleček je hotový. Zastavte se u nás a spolu objednáme.

Koupit kryt na mobil v eshopu

Hrnek s fotkou

Nastal čas lahůdek na zahřátí, a to si zasloužíte krásný hrnek se vzpomínkou na hezké časy z léta. Zastavte se u nás a spolu objednáme.

Koupit hrnek s fotkou v eshopu

Fotopolštář

Polštářků na lenošení není nikdy dost. Rozšiřte svou sbírku o další celoplošně potištěný z obou stran s různým motivem. Vyberte si svou velikost od 30 až po 80 cm. A pro Vaši lásku vyberte polštář ve tvaru srdíčka. Zastavte se u nás a spolu objednáme.

Koupit fotopolštář v eshopu

A to není všechno, další fotodárky

Fotoobaly na smartphone & tablety, nádoby na pití, trika s potiskem, tašky, dekorace (magnetické foto, foto na sklo, magnetky na lednici, prostírání, srdíčkové koule, podtácky, skleněné stojánky, sněhové koule, skleněná srdce), hry (pexeso, mariášové karty, pokerové karty), plyšoví medvídci s potištěným trikem, přívěšky se zvířátky (sob, zajíček, ovečka), školní a kancelářské potřeby, psací potřeby.

Petra

Ahoj Jani a Míšo, mockrát děkuji za skvěle strávené sobotní dopoledne. Naše prvotní nervozita a ostych byla po chvilce pryč a focení si celá rodina užila. Navodili jste nám velmi příjemnou a pohodovou atmosféru. Fotky jsou nádherné, babička bude mít z vánočního dárku určitě radost.

Petra       Přečíst další reference        Objednat focení
jana@michalpavlasek.cz
777 578 580
Jana Maturová
organizace focení, vizáž, postprodukce, rámování

Telefon

E-mail

Váš dotaz nebo přání

22.9
let foto
zkušeností
2 562
uživatelů
na webu
3 961
úžasných
focení
14 554
fotek za
půl roku