fbpx

Fotobook a kurz pro (ne)modelku.

Všechno jako nádherná modelka. Líčení, styling, pózování, focení… V jeden senzační den. 

Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
arrow-down

Chceš se stát modelkou, ale máš tyto obavy?

 • nepoznám solidního fotografa,
 • bojím seže naletím nebezpečným nabídkám a agenturám,
 • myslím si, že nejsem fotogenická,
 • rodiče mne v modelingu nepodporují,
 • nemám dostatek sebevědomí,
 • neumím se pěkně malovat,
 • nevím, jaký styl oblečení a doplňků je "můj",
 • potřebuji poradit s pózováním a výrazem při focení,
 • nemám kvalitní a profesionální fotografie, abych uspěla,
 • nevímkde se prezentovat jako modelka nebo hosteska,
 • tápu v tom, co to je casting, modeling, fotomodeling, hostesing...
 • Se vším ti pomůžeme při focení fotobooku.

  • 1
   NEPOZNÁM SOLIDNÍHO FOTOGRAFA
   Při focení fotobooku tě naučíme rozeznávat varovné signály, které chtě nechtě neseriózní fotografové a agentury vysílají.
  • 2
   MYSLÍM SI, ŽE NEJSEM FOTOGENICKÁ
   Každá z vás je jinak fotogenická. Při focení fotobooku je na fotografovi, aby tvoji krásu našel a zachytil. Po pár záběrech uvidíš, že jsi fotogenická a jak úžasně na fotkách vypadáš.
  • 3
   NEMÁM DOSTATEK SEBEVĚDOMÍ
   Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id nunc consequat auctor velit ut elit.
  • 4
   RODIČE MNE V MODELINGU NEPODPORUJÍ
   Tvoje rodiče chápeme. Zároveň víme, jak rádi budou, když tě po focení fotobooku uvidí rozzářenou a šťastnou. Tím zjistí, že focení může být bezpečné, zábavné a že je to další krůček v tvém osobnímu rozvoji. Uvidíš, že ti nakonec budou fandit.
  • 5
   NEUMÍM SE PĚKNĚ MALOVAT
   Během líčení při focení fotobooku se dozvíš a uvidíš, které barvy jsou pro tebe nejvhodnější. Díky makeupu a stínování zjistíš, jak je tvůj obličej krásný a fotogenický.
  • 6
   NEVÍM JAKÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY SI S SEBOU NA FOCENÍ VZÍT
   Při focení fotobooku rafinovanými kombinacemi různých druhů oblečení dosáhneme originálních stylingů, které by tě jinak nejspíš ani nenapadly. Spousty modelek svoje osobní outfity vylepšily na základě focení u nás.
  • 7
   POTŘEBUJI PORADIT S PÓZOVÁNÍM A VÝRAZEM PŘI FOCENÍ
   Neměj obavy. Mírné natočení rukou, pokrčení nohou, pohled dokáže z běžného záběru udělat záběr kouzelný. S tím vším ti při focení fotobooku poradíme.
  • 8
   NEVÍM, KDE SE PREZENTOVAT JAKO MODELKA ČI HOSTESKA
   Po focení fotobooku ti poradíme nejen kde, ale také jak. Jaké údaje a fotografie vybrat pro odesílání mailem nebo jinou cestou. Máme i vlastní prezentační web pro modelky, rádi ti na něm portfolio vytvoříme a budeš tak na očích těm, kteří hledají možná právě tebe.
  • 9
   TÁPU V TOM, CO JE CASTING, MODELING, FOTOMODELING, HOSTESING...
   Při focení fotobooku získáš skvělou orientaci v pojmech, které se v modelingu často vyskytují a jejichž znalost ti pomůže v další kariéře.
  arrow-down

  About the Author


  Explain why you're to right person to teach this stuff. Nam nec This paragraph will convince the reader that you have the right "credentials" to be the teacher of this course. This doesn't necessary mean you need to have a diploma! Tell your experience, your struggles and how you overcame them. Talk about results you've obtained for yourself or other clients. Don't make this section too long, just long enough to build credibility and to show off your personality. People buy from people, not from websites. This will help to make a personal connection.

  “Proin condimentum fermentum nunc, velit mauris egestas quam, ut aliquam massa nisl quis neque. Suspendisse in orci enim.”


  Na focení fotobooku toto všechno získáš:

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  Kvalitní polaroidy
  Při zasílání na castingy, soutěže s nimi budeš úspěšná

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  Profi foto vizáž
  Úžasný profi fotomakeup
  s „tajnými“ tipy pro Tebe!

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  Nápaditý styling
  Magické kombinace oblečení,

  doplňků a barev

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  Kreativní focení
  Báječné focení s profíkem,

  které Ti zvedne sebevědomí

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  HODNOTA 800 KČ ZDARMA

  Profi zkušenosti
  Jednoduše objevíš, jak být úspěšná a žádaná modelka

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  HODNOTA 600 KČ ZDARMA


  10 vééélkých fotek
  Spousta obřích profi vyretušovaných fotografií

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  HODNOTA 300 KČ ZDARMA

  Našlapané cédéčko
  S fotografiemi, polaroidy
  a všemi náhledy

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  HODNOTA 400 KČ ZDARMA


  Zařadíme Tě mezi nejlepší
  Budeš na očích těm, kteří hledají profi modelky

  arrow-down

  Píšete nám jak jste si focení užili...

  quote-right
  Barbora / fotobook Michal Pavlásek

  Stejně jako každá malá holka touží být princeznou, tak každá velká holka alespoň tajně sní o kariéře modelky, o vyhrané korunce pro miss, o záři reflektorů… Dát dceři k šestnáctinám dárek „Focení fotobooku u Michala“ byla jednoznačně trefa do černého. Vždyť sny se přece nemají jen snít!
  Celá rodina jsme si užili krásný prázdninový den, Barunka má díky Michalovi a Janě nádherné fotky (které sklízí úspěch na všech frontách) a úžasný zážitek z focení. Oba jsou nejen velice profesionální, ale také mimořádně milí a příjemní lidé. Pokud máte doma „velkou holku“ a chcete jí udělat radost, s tímhle dárkem nemůžete šlápnout vedle.

  Nedávno jsem byla na svém prvním focení, které jsem dostala jako dárek od mamky. Moc jsem nevěděla, co od toho čekat a trochu jsem se i bála. Ale zbytečně. Všechno bylo pohodové a příjemné. Přijela jsem s kufrem plným oblečení, bot, doplňků… Prostě všechno, co nás doma napadlo. S Michalem jsme pak společně nakombinovali pár různých outfitů. Jana mě ještě před tím nalíčila a šlo se fotit. Protože jsem o focení vlastně nic nevěděla, Michal mi ukázal nějaké rady a triky, jak vypadat dobře před objektivem. Fotili jsme opravdu dlouho, ale velice to uteklo. Moc jsem si to užila a odešla s krásným zážitkem.

  Barbora a maminka Veronika

  quote-right
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  Jak jsem přijela do ateliéru, tak už jen prostředí, ve kterém se fotí na mě působilo velice dobře. Následně po rozhovoru jsem byla líčena, já se moc nemaluji, proto jsem z líčení měla upřímně strach, ale musím říct, že tak krásně jsem nalíčena dlouho nebyla. Janka líčí velice krásně, ale hlavně jemně a přirozeně a to je důležité, aby se v tom každý cítil dobře. V ateliéru jsme prvně vybrali outfity, ve kterých se budu fotit. Vybírali jsme společně, takže nebylo oblečení, ve kterém bych se necítila dobře. Hned jak jsem si stoupla před světla a začalo se fotit, tak jsem se naladila do skvělé atmosféry 😍, která mě provázela po cele focení. Z focení mám opravdu velikou radost. Během focení jsem se naučila spoustu věcí, které by dívka při focení měla i neměla dělat. Z focení jsem odcházela plná nových informací, které mě budou nadále v mém životě fotomodelingu jistě doprovázet. Takže pokud přemýšlíte a máte z toho strach, tak určitě nemějte. Takové profi focení a hlavně jednání zažijete v dnešní době málokde.
  Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za skvělou a příjemnou spolupráci Michalovi a Jance.

  Sabrina

  quote-right
  Klára / Fotostudio Michala Pavláska

  Nejprve jsem tam moc jít nechtěla, protože jsem nikdy neměla pocit, že jsem nějak výjimečná. Vždy jsem si myslela, že je mi podobná každá holka, ale na focení si člověk uvědomí, že je každý něčím originální. Moc mě těšilo, když Michal Pavlásek říkal, že jsem inspirativní člověk 🙃. Už jenom být v profesionálním ateliéru bylo něco nového a úžasného. Na začátku mně chvilku trvalo než jsem se rozfotila, ale po chvilce jsi člověk zvykne a už si to jen užívá. Bylo úžasné, jak ke mně byli hodní. Focení opravdu rychle uteklo a byl to neuvěřitelný zážitek. Brzy se tam chci vrátit 💖.

  A ještě slova maminky: Moc vám děkuji, Klárka nešetří superlativy. Jsem ráda, že jsem jí tuto zkušenost dopřála. Fotka je nádherná a vy jste skvělí lidé. Srdečné díky, září jí oči nadšením 🤩 a pro mě je to nejkrásnější pocit, když je šťastná. Krásné, slunečné a šťastné dny.

  Klára a maminka

  quote-right
  Lucie / fotobook Michal pavlásek

  Dnes jsem byla podruhé ve fotoateliéru Michala Pavláska, tentokrát kvůli focení fotobooku. Na setkání jsem se strašně těšila, protože první focení bylo super. Paní Jana mě krásně nalíčila a poté jsme s panem Michalem přešli na focení. Dozvěděla jsem se spoustu dalších informací, které mi určitě pomohou v budoucnu. Focení si nemůžu vynachválit, bylo to prostě opět super. Doporučuji všem holkám co chtějí být aspoň chvilku modelkou.


  Dobrý večer, ještě jednou moc děkuji za krásné odpoledne pro moji dceru. Byla z dnešního focení nadšená a popisovala mi to celou cestu. Jste úžasní. Takových lidí kdyby bylo víc. Jsem ráda, že jsem narazila na Vaše studio a dceři koupila první focení jako dárek k narozeninám. Po shlédnutí prvních fotek jsem nemohla jinak než dceru do Vašeho studia přivést znovu. Maminky pokud chcete dceři rozzářit oči určitě využijte služeb Michala a nechejte dceru nafotit TOP fotografie při focení fotobooku, bude Vám za to vděčná.

  Lucka a maminka Blanka

  Podívej se, co na focení fotobooku říká Barbora

  play
  arrow-down
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska
  [/vc_row]

  Je focení fotobooku pro tebe?

  Rozumíme tomu, že ne všechny o takový zážitek stojíte. Podívej se, jestli je focení fotobooku pro tebe:

  Fotobook je pro tebe

  • check-circle-o
   Jsi dívka nebo žena ve věku 12 až 30 let
  • check-circle-o
   Chceš se alespoň na několik hodin stát modelkou
  • check-circle-o
   Chceš si zvednout sebevědomí a mít hezké fotky
  • check-circle-o
   Chceš si založit nebo doplnit svoje portfolio a zaujmout na castinzích a soutěžích

  Fotobook není pro tebe

  • times-circle-o
   Jsi kluk nebo muž
  • times-circle-o
   Fotky nepotřebuješ, být modelkou nebo hosteskou tě vůbec neláká
  • times-circle-o
   Nerada se fotíš a nechceš na tom nic změnit
  • times-circle-o
   Nechceš si dokázat, že jsi fotogenická
  Garance / Fotostudio Michala Pavláska
  100% záruka spokojenosti

  Jsme si naprosto jisti kvalitou své práce. I z toho důvodu ti rádi dáme neobvyklou a velmi grandiózní záruku. Jsi plně chráněna naší 100% zárukou spokojenosti. Jestli s naší prací nebudeš spokojená, obratem ti vrátíme všechny peníze.

  arrow-down

  Objednej fotobook ještě dnes a ZDARMA získáš BONUSY v hodnotě 2900 Kč za 0 Kč

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  Profi zkušenosti

  HODNOTA 800 KČ ZDARMA
  Jednoduše objevíš, jak být úspěšná a žádaná modelka

  +

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  10 vééélkých fotek

  HODNOTA 600 KČ ZDARMA
  Vysoce kvalitní tisk fotografií 20x30cm

  +

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  Našlapané cédéčko

  CD s originálním potiskem v exkluzivním obalu

  HODNOTA 300 KČ ZDARMA


  +

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  Zařadíme Tě mezi nejlepší

  HODNOTA 400 KČ ZDARMA

  Vytvoříme ti portfolio na modelingovém webu modelstudio.cz

  +

  Fotobook / Fotostudio Michala Pavláska

  Podpora na doživotí

  HODNOTA 800 KČ ZDARMA

  Podpora a konzultace ohledně modelingu

  Ano, fotobook je pro mě to pravé a mám zájem!

  Offering more than one package will multiply your turnover.

  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
  arrow-down

  Ještě odpovědi na nejčastější otázky ohledně focení fotobooku

  • 1
   JE MOŽNÉ DÁT FOCENÍ FOTOBOOKU DCEŘI JAKO DÁREK?
   Ano. Připravíme vám exkluzivní dárkový poukaz, ten vám pošleme a vy jej předáte. My už víme, že dcera bude mít velkou radost.
  • 2
   JAKÝ VĚK JE NAFOCENÍ FOTOBOOKU NEJVHODNĚJŠÍ?
   Focení fotobooku je vhodné od cca 12ti let. Horní věková hranice je neomezená, nejčastěji do 30ti let.
  • 3
   KDE FOCENÍ FOTOBOOKU PROBÍHÁ?
   Ve fotostudiu Michala Pavláska v Uherském Hradišti. Pokud to k nám máte dál, udělejte si pěkný výlet, dojeďte den předem, ubytujte se a na druhý den budeme fotit. Pak si můžete užít našeho královského města, máme tady velký aquapark, letní koupaliště a přírodní koupání, večerní bary, restaurace...
  • 4
   MUSÍM MÍT ZKUŠENOSTI S MODELINGEM?
   Vůbec ne. Všechno potřebné se právě naučíš a dozvíš v den focení fotobooku.
  • 5
   NECHCI DĚLAT MODELING, JE FOTOBOOK I PRO MĚ?
   Ano. Dozvíš se spousty rad ohledně líčení, stylingu, pózování, focení... A budeš mít úžasné fotky třeba jen pro sebe.
  • 6
   TEĎ FOCENÍ FOTOBOOKU KOUPÍM. CO BUDE DÁL?
   Ozveme se ti a domluvíme si termín focení. Pošleme ti také tipy, co s sebou, jak focení probíhá... A pak se budeme těšit :-)
  arrow-down

  Fotobook a kurz pro modelku

  Získáš tajné finty od zkušeného a usměvavého fotografa Michala Pavláska.

  Objevíš svoje silné stránky. Krásné fotografie tě přesvědčí o tom, že je možné splnit si své sny.

  Fantastický zážitek, kdy najdeš svoje lepší já, má hodnotu 7890 Kč.
  Dnes pro tebe jen za 4990 Kč

  Select Columns Layout