Modelingové focení pro tebe bude skvělý zážitek

Keď sa dievčatá, ako si Ty s Tvojím nadšením, rozhodnú pre modelingové fotenie u Michala Pavláska, potom sa tu hneď cíti dobre a ako doma. Uži si fotenie s profesionálom, ktorý Ťa inšpiruje. Budeš mať úžasné fotky a otvorené dvere k zaujímavým zákazkám.

Čarovná vizáž

Najprv si Ťa vezme do parády moja kolegyňa Jana. Tá ti na tvári vyčaria profesionálne líčenie, ktoré zodpovedá Tvoje osobnosti a štýlu. Pohľad do zrkadla pre Teba bude prvým neskutočne príjemným šokom. To som vážne tak pekná?

Styling aneb v čom budeš vyzerať skvele?

Na fotenie si so sebou podľa predchádzajúcich rád donesieš spústy svojich kúskov oblečenia a doplnkov. Fotograf Michal Tí nakombinuje niekoľko rôznych štýlov, pritom dostaneš pár rád ohľadom farieb a vzájomných kombinácií. Ďalší príjemný šok, ako z mnohokrát mála ide urobiť báječný štýl.

Parádne fotenie

Prichádza hlavný klinec Tvojho dňa, fotenie. Po prvých piatich snímkach zmizne nervozita, zistíš, že si práve miss galaxie. Michal Tí pri fotení bude radiť, na displeji ten úžasný výsledok hneď uvidíš. Zistíš, na čo si pri fotení dávať pozor a ako objaviť svoje predtým netušené zbrane (hromadného dosahu) :-) Maličkosti ovplyvní, ako budú výsledné fotky vyzerať. Stačí trochu natočiť telo, ruku dať inam, drobný fígeľ s pohľadom a fotka naraz začne FUNGOVAŤ! Obrovské skúsenosti Michala Pavláska, overené fotením tisícok modeliek, Ťa ohromí. Už pri fotení budeš cítiť, že vzniká niečo mimoriadne. A finálne fotky, to bude pozeranie!

Jak (ne)modelkovské focení objednat?

Časově se ti rádi přizpůsobíme. Díky vlastnímu fotostudiu a režimu vždy najdeme termín, který se ti bude nejvíc hodit. Tedy třeba po škole, po kroužcích.

Ano, mám zájem o focení pro (ne)modelku

Jméno
Email
Telefon
Moje přání
Mám zájem o

Co říkají jiné kočky?

Ahoj, ještě jednou moc děkuji za velice příjemné focení. Opravdu to byl pro mě krásný zážitek, na který budu dlouho ráda vzpomínat. A když jsem dneska viděla fotky (jak se to povedlo tak rychle?), byla jsem opravdu nadšená. A co víc - rodičům se ty v prádle dokonce moc líbí a řekli, že jsou krásné! A to jsem se maličko bála, jak to vezmou. A když jsem ukazovala náhledy, tak myslím, že ještě budou chtít nějaké fotky přiobjednat. Ale to bych se potom ozvala na pracovní mail. Takže se teď skoro neustále kochám, jsi opravdu kouzelník. Mou referencí bych ráda přesvědčila ty, kteří nad focením váhají. Zatím se měj moc hezky a doufám, že se ještě uvidíme.

Anna
Anna

Michal Pavlásek je úžasný fotograf! Fotek už jsem se nemohla dočkat, všechny jsou nápadité, originální, umělecké...Také úprava fotek je dokonalá. Focení u Michala Pavláska mi umožnilo změnit pohled sama na sebe a pozvedlo mi sebevědomí. Loňské fotky od Michala měly velký úspěch u přátel i rodiny a letošní budou mít určitě ještě větší! Děkuji, Michale:)

Michaela Boriková
Michaela Boriková

Řekla bych, že po 100 letech.. ale né, tak po 200 a o to víc to stálo za to!! Děkuji za vše, jsi skvělý! Focení jako zážitek, naprosto výstižné :-)

Amálie
Amálie