Modelingové focení pro tebe bude skvělý zážitek

Keď sa dievčatá, ako si Ty s Tvojím nadšením, rozhodnú pre modelingové fotenie u Michala Pavláska, potom sa tu hneď cíti dobre a ako doma. Uži si fotenie s profesionálom, ktorý Ťa inšpiruje. Budeš mať úžasné fotky a otvorené dvere k zaujímavým zákazkám.

Čarovná vizáž

Najprv si Ťa vezme do parády moja kolegyňa Jana. Tá ti na tvári vyčaria profesionálne líčenie, ktoré zodpovedá Tvoje osobnosti a štýlu. Pohľad do zrkadla pre Teba bude prvým neskutočne príjemným šokom. To som vážne tak pekná?

Styling aneb v čom budeš vyzerať skvele?

Na fotenie si so sebou podľa predchádzajúcich rád donesieš spústy svojich kúskov oblečenia a doplnkov. Fotograf Michal Tí nakombinuje niekoľko rôznych štýlov, pritom dostaneš pár rád ohľadom farieb a vzájomných kombinácií. Ďalší príjemný šok, ako z mnohokrát mála ide urobiť báječný štýl.

Parádne fotenie

Prichádza hlavný klinec Tvojho dňa, fotenie. Po prvých piatich snímkach zmizne nervozita, zistíš, že si práve miss galaxie. Michal Tí pri fotení bude radiť, na displeji ten úžasný výsledok hneď uvidíš. Zistíš, na čo si pri fotení dávať pozor a ako objaviť svoje predtým netušené zbrane (hromadného dosahu) :-) Maličkosti ovplyvní, ako budú výsledné fotky vyzerať. Stačí trochu natočiť telo, ruku dať inam, drobný fígeľ s pohľadom a fotka naraz začne FUNGOVAŤ! Obrovské skúsenosti Michala Pavláska, overené fotením tisícok modeliek, Ťa ohromí. Už pri fotení budeš cítiť, že vzniká niečo mimoriadne. A finálne fotky, to bude pozeranie!

Jak (ne)modelkovské focení objednat?

Časově se ti rádi přizpůsobíme. Díky vlastnímu fotostudiu a režimu vždy najdeme termín, který se ti bude nejvíc hodit. Tedy třeba po škole, po kroužcích.

Co říkají jiné kočky?

Nejprve jsem tam moc jít nechtěla, protože jsem nikdy neměla pocit, že jsem nějak výjimečná. Vždy jsem si myslela, že je mi podobná každá holka, ale na focení si člověk uvědomí, že je každý něčím originální. Moc mě těšilo, když Michal Pavlásek říkal, že jsem inspirativní člověk. Už jenom být v profesionálním ateliéru bylo něco nového a úžasného. Na začátku mně chvilku trvalo než jsem se rozfotila, ale po chvilce jsi člověk zvykne a už si to jen užívá. Bylo úžasné, jak ke mně byli hodní. Focení opravdu rychle uteklo a byl to neuvěřitelný zážitek. Brzy se tam chci vrátit. Klára

A ještě slova maminky: Moc vám děkuji, Klárka nešetří superlativy. Jsem ráda, že jsem jí tuto zkušenost dopřála. Fotka je nádherná a vy jste skvělí lidé. Srdečné díky, září jí oči nadšením a pro mě je to nejkrásnější pocit, když je šťastná. Krásné, slunečné a šťastné dny.

Klára
Klára

Děkuji moc, focení jsem si velice užila, bylo skvělé! Nic nezlepšujte, jen buďte pořád skvělí jako doposud :)

Aneta
Aneta

Jakože wau! Jen a jen samá chvála na Michala ode mne bude, jelikož focení bylo užasné! Den před focením jsem měla trošku obavy a strach ale díky rozhovoru, který jsme pár minut před focením vedli jsem se více uvolnila a cítila se dobře,... jako bych Michala znala několik let. :D. V průběhu focení, kdy mi Michal ukazoval nafocené fotky, jsem si i říkala, že to nemůžu být já... A teď , když se dívám na výsledné fotky musím říct že je to něco úžasného, co tento fotograf dokázal. Užila jsem si to na 110%,.. Mám moc slov, že se nevejdou ani do sto slok! A abych nezapoměla, děkuji paní Janě za skvělé líčení! Takže ještě jednou díku dík a těším se na příští focení :) 

Kristýna
Kristýna

Ano, mám zájem focení pro (ne)modelku

Jméno
Email
Telefon
Moje přání
Vyberte si balíček