Fotenie (ne)modeliek

Fotenie pre (ne)modelku Michal Pavlásek
Skvělý start

Fotenie pre (ne)modelku

Zažij focení se zkušeným fotografem. Získej tipy, jak vypadat skvěle. Můžeš mít i nádhernou vizáž. Konečně fotky, na kterých se budeš sama sobě líbit a které ti zvednou sebevědomí! Super start k dosažení Tvého snu být úspěšná nejen ve fotomodelingu.

Čítať viac
Fotobook a kurz pre (ne)modelku Michal Pavlásek
Absolutní top

Fotobook a kurz pre (ne)modelku

Od nás to nejlepší, co tě na cestě k modelingu může potkat. Nezkoušej pořád dokola amatérské fotografy a kamarády, jejich TFP zkoušení Ti příliš nepomůže. S námi se kromě špičkových fotografií dozvíš spousty tajných tipů k líčení, cenné rady ohledně oblečení a doplňků. Samotné focení Tě nadchne a fotky budou dokonalé.

Čítať viac
Fotenie glamour a akt Michal Pavlásek
Sexy

Fotenie glamour a akt

Zachytit svou krásu. Nachystat žhavý dárek pro svého milého. Nechat si udělat sexy obraz na plátně, jaký by žádný malíř nenamaloval. To všechno jsou pádné důvody, proč přijít do fotostudia Michala Pavláska na skvělé focení glamour a třeba i aktů.

Čítať viac

Bav se a pracuj jako úspěšná modelka

Fotenie za honorár Michal Pavlásek

Fotenie za honorár

Vydělávej peníze tím, co Tě baví - focením! Patříme k té hrstce fotostudií, kde Ti za focení s Tebou rádi vyplatíme honorář. Skoncuj s nekonečnými TFP foceními, při kterých Tě amatérští fotografové zneužívají ke svým pokusům bez solidního výsledku.

Čítať viac
Partnerské fotenie Michal Pavlásek

Partnerské fotenie

Váš priateľ túži po Vašich krásnych fotkách, treba aj trochu sexy, jednoducho takých, aké majú chlapci radi. Lenže tiež by veľmi chcel si fotenie skúsiť, sledovať, ako sa mu priateľka mení v príťažlivú modelku, byť pri tom čoby hrdý autor :-) Mnohokrát sme túto situáciu v našom fotografickom štúdiu zažili, preto máme pre vás oboch originálne partnerské fotenie.

Čítať viac
Casting Michal Pavlásek

Casting

Chceš se stát modelkou? Ukaž se nám!

Čítať viac

Jak se (ne)modelkám focení u nás líbilo?

Chtěla bych poděkovat za milý, přátelský přístup ze strany Michala i Jany. Focení bylo v příjemné a přátelské atmosféře. Děkuji za odpoledne, kdy jsem si připadala jako modelka. Všechny fotky jsou moc povedené!
 

Věra
Věra

Focení s Michalem je úžasný zážitek. Moje prvotní nervozita velmi rychle opadla díky příjemné atmosféře a profesionálnímu přístupu. Celé focení a líčení jsem si naplno užila a k mému překvapení jsem si i pěkně zacvičila. Celý druhý den jsem cítila snad všechny svaly. Fotky jsou úžasné a mají velký úspěch, určitě to nebylo poslední focení. Ještě jednou děkuji za krásné fotky!

Andrea Koryčanská
Andrea Koryčanská

Teda Michale, až nebudeš mít do čeho píchnout, naučíš mně fotit? Máš nejlepší fotky modelek v čr, znám tě už z missonline. Těší mě.

Milan
Milan