• Adéla
  • Aneta
  • Barbora
  • Kristýna
  • Adéla
  • Bambi
  • Kristýna
  • Tereza Havana

Čas letí, nezastavím ho ja ani vy ... Nechaj si nafotiť sériu nádherných a sexi fotiek. Zažiješ elektrizujúce fotenie u Michala Pavláska a budeš mať skvostné fotografie.

Čo to je glamour a akt?

Profesionálne zachytená prirodzená krása tvojho tela a duše. Nebudeš k tomu ani potrebovať príliš oblečenia, skôr rafinované kombinácie drobností, doplnkov. Je to fotenie, pri ktorom sa budeš cítiť úplne výnimočne, prežiješ ten neopísateľný pocit a okúzlenia oslňujúcim výsledkom.

Fotenie glamour a akt Michal Pavlásek
Fotenie glamour a akt Michal Pavlásek

Ako fotenie glamour a akt prebieha?

Najprv to všetko preberieme, dámy pred tebou tomu väčšinou hovoria uvoľňujúca terapia :-) Potom ťa Jana nalíči. Prežiari tvoju tvár tak, že v zrkadle uvidíš modelku a sexy bytosť. Potom spoločne s Michalom rafinovane skompletizujete oblečenie a doplnky. Inšpiruj so skvelými nápadmi profesionála, ktorý vie, čo ti najviac pristane. Konečne fotenie! Neboj, nebudeš sa hanbiť, naopak si užiješ všetky nápady a kúzla glamour fotenia.

Fotenie glamour a akt Michal Pavlásek

Čo po glamour foteniu dostanem?

10 profesionálne upravených a vyretušovaných veľkých fotografií veľkosti 20x30cm. DVD s týmito fotografiami v plnom rozlíšení (teda vhodné aj pre tlač obrovských obrazov), rozlíšení na internet a náhľady všetkých nafotených fotografií. DVDčko bude malé umelecké dielo s originálnou potlačou len pre teba.

Fotenie glamour a akt Michal Pavlásek
Fotenie glamour a akt Michal Pavlásek

Co říkají naše zákaznice?

Je těžké popsat něco tak úžasného. Ze začátku u mě panovala nervozita, ale po chviličce byla naprosto pryč. Neskutečně jsem se bavila, spolupráce byla úžasná a mám z toho obrovský zážitek. Výsledné fotografie byly naprosto dech beroucí a jen těžko se dají vybrat ty nejlepší. Splnila jsem si svůj sen a dokonce to bylo tisíckrát lepší, než jsem čekala. Děkuji a moc se těším na další focení :)

Kristýna
Kristýna

Moc se mi to u vás líbilo. Úžasná atmosféra, krásné prostředí a nezapomenutelný zážitek a dobrá nálada. Tohle focení mi hodně přineslo a rozhodně zlepšilo den, celé bylo v přátelském duchu a plné kreativity. Moc se mi líbí vaše originální nápady a pohled na osobu vždy z jiného úhlu pohledu. Děkuji, že jsem si to dnes mohla prožít a moc se těším na další focení!

Barbora
Barbora

Michale, myslím tím weby jako modelstudio, nebo missonline, kde už se vlastně prezentuje kde kdo. Ano bylo to tak vždycky, ale dřív tvé fotky nešlo přehlédnout, hlavně jich bylo podstatné procento a udávalo to celkovou úroveň prací. Teď je to spíš takový ten všeobecný web. Co přišel CMOS snímač tak je fotograf každý, takže se samozřejmě databáze pěkně plní. No a tvuj osobní web michalpavlasek tam už jsou ty holky spíš takové okrajové. Ale to je v pohodě. Spíš je problém v tom, že pro mě jsi vždycky byl a pořád budeš odborník na ty dorostenky i když fotíš všechno. U tebe jsem taky možná prvně poznal, že celé fotografování není o umění fotografovat, ale o umění komunikace. Proto já dávám přednost krajině a cestování, protože tento dar prostě nemám...

Víťa
Víťa

Neváhej a nech si nafotit svoje životní fotografie, nad kterými žasneš ty i všichni ostatní. Až budou fotky hotové, nápadne tě spousta způsobů, co s nimi. Sexy dárek pro přítele, manžela. Obraz na plátně. Prezentace pro tvoji kariéru. Nebo pro ten nádherný pocit, vidět sebe samu jakou modelku, bohyni a rebelku zároveň.

Mám zájem o glamour nebo akt focení

Jméno
Email
Telefon
Moje přání
Mám zájem o