Dobré odpoledne! Jmenuji se Michal Pavlásek. Jsem fotograf, dokážu vás pro focení nadchnoutudělám vám úspěšné fotky.

Nabízím focení

Vše
(Ne)modelky
Glamour
Rodiny
Portréty
Svatby
Reportáže

Co odstartoval jeden dárkový poukaz

15.3.2019 Kategorie modelky
barboraz1903140094ucs.jpg

Barbora, Kristýna a Karolína jsou spolužačky a kamarádky. Barča tak dlouho přemýšlela, co jim originálního dát k narozeninám, až na to přišla. Dárkový poukaz na společné focení!

Jééé, ty máš krásnou kočku v mobilu!

14.3.2019 Kategorie Rodiny
hanao1801150071ucs.jpg

Na Tomáše se z mobilu usmívá krásná svůdná žena. Občas se některý muž odváží a požádá jestli se na fotku může podívat. Tomáš rád dovolí a nedočkavě vyčkává na otázku. Kdo je to? S pocitem pyšného muže odpoví. To je moje žena.

Mořský vlk jak se patří

11.3.2019 Kategorie Rodiny
milano1903060046ucs.jpg

Milan teď trávil čas na moři. Námořnická esence se mu dostala pod kůži a tak u nás nafotil pár námořnických fotografií. Stačilo jedno triko, čepice a prožité mořské zážitky. Mořský vlk jak se patří.

Děkujeme za příležitosti vám radost a zábavu dopřát

19.11.2018 Kategorie Rodiny
blog-michalpavlasek-radost-zabava.jpg

Pocity všech přicházejících na focení jsou téměř stejné. Dospělí se domnívají, že nejsou fotogeničtí.  Některé děti se těší na nový zážitek a jiné jeví známky nezájmu, protože rodiče zase cosi vymysleli. Někde uvnitř ale všichni dobře ví, že cíl udělat prarodičům a i sobě radost a mít společné rodinné fotky je dobrý nápad.

Dárky, které osloví i vaše potomky

9.11.2018 Kategorie všechny
blog-fotokniha-hana002.jpg

Dobrý večer paní Jano, od Vás a pana Pavláska mám dárky, které nelze zaplatit penězi a nejen, že přinesly moc hezké chvilky nám, zúčastněným, ale jistě i do budoucna, osloví i naše potomky.