svatba-fotografove.jpg

Nenechte si zkazit svatbu

Pořád o tom melduju, je to marný, je to marný, je to marný... Čím dál častěji se setkávám na svatbách se spoustou dalších fotografů a mobilografů. Nic proti tomu, ale pokud byste zažili extrémní případy jako já (to není případ z fotografie), taky by se vám to nelíbilo. O čem to mluvím? Začnu trochu zeširoka...

Číst víc
machalkovi1207270082ucs.jpg

Ne, tentokrát si z nás Ondra nevystřelil

Lucka a Ondra Machálkovi nechtěli moc přehánět svatební focení v den svatby a tak jsme dali dohromady nápad předsvatebního focení. Sranda byla, o tu šlo, fotky mají šmrnc díky hlavním aktérům. Díky! I když pro puritánské příznivce klasických svatebních reportáží možná hůře stravitelné :-)

Číst víc
svatba1208040644ucs.jpg

Hlavně klid!

Svatba by měla probíhat v pohodě a fotograf by měl novomanžele umět uvolnit a dostat do klidu. Jak se mi to daří, posuďte na fotce Petry a Kamila Hanáčkových.

Číst víc
svatba120707_0674ucs.jpg

Teplota vzduchu: 34ᵒC

Tropická svatba Moniky a Honzy 7.7.2012 v Ořechově. Normální, obyčejní lidé kolabují a mají problémy s pohybem, svatební hosté tancují a řádí jako o závod. Byli jste všichni moc bezva!

Číst víc
 

Svatby a zuby

Hádejte... Co má společného stomatologie a svatební fotografie? Netušíte? Ode dneška si můžete prohlédnout moje svatební obrazy a plátna v krásném prostředí Stomatologie Kusák v Ostrožské Nové Vsi. Takže kdo potřebuje poléčit zoubky, objednejte se, prý to dnes už vůbec nebolí. A až tam budete, rozptylte se, kochejte se.

Číst víc
svatba120421_0591ucs.jpg

Letecká svatba

Šárko a Michale, vám to dnes krásně vyšlo. Počasí snad někdo řídil z leteckého dispečinku, musíte tam mít hooodně dobré známosti. Nebo že byste měli známosti až úplně nahoře? Díky moc za důvěru, myslím, že jsme ty krásné momenty vychytali...

Číst víc
 

Jaký je rozdíl mezi čechy a skoty?

Z focení svatby, kde ženich a přibližně polovina hostů byla ze Skotska, druhá polovina z Česka, mám postřeh: Pokud na Skota namíříte foťák, usměje se a počká, až se dofotí, čech prchá a volá: "mě néééé, já vypadám na fotkách blbě!".

Číst víc