skolka140403-michal-pavlasek.jpg

Zase jsem o trochu mladší...

Včerejší focení dětí ve školce jsem si náramně užil, byl krásný slunečný den, pro některé děti až moc (mhouřily očička).... Nakonec to ale zvládly dobře, že?

Čítať viac
polstar1307180002u.jpg

Takový polštářek musíte mít :-)

Dnes nám přišel měkoučký polštář s celoplošným fototiskem. Již na webu vypadal lákavě a na živo je to paráda. Fotodárek jak se sluší a patří. Přijďte se na polštář podívat do ateliéru . Objednání je jednoduché a rychlé. Jsme fotosběrna fotolab.cz, zásilku si nechte doručit k nám a ušetříte za poštovné. Objednejte na fotolab.cz . Potřebujete poradit, jak objednat? Přineste si fotku a pomůžeme s objednávkou.

Čítať viac
 

Za focení... párek!

Hláška dne při focení :) "Adélko,Ty jsi tak šikovná a hodná holčička, to si určitě zasloužíš velkou odměnu, maminka s tatínkem Ti koupijou veliké kokinko".....její reakce "já nechcu kokinko, já chcu páááárek"!!! :D Čítať viac
 

Lenka

Právě jsem dotřídila fotky Lenky. Dneska přišla na focení, jen tak pro sebe. Věděla, že chce hezké fotky, vše nechala na Michalovi a udělala to nejlepší, co mohla. Ty jo!!! Co Ti spolu s Michalem dneska vytvořili. Těšte se. Lenka jistě napíše své dojmy a Michal přidá fotku k dobru. Jana Maturová.

Čítať viac
marketas1208220215ucs.jpg

Pretty woman

Fotil jsem s Julií Roberts!

Čítať viac
skolka-komenskeho1203280477.jpg

Mladé modelky a modelové

Focení dětí ve školce Komenského. Paní učitelky už ví, že se budu po školce motat skoro tři hodiny, někdo jiný by za tu dobu měl už i hotové fotky :-) Jako vždy jeden klučina, co nemá fotografy rád a nehodlá se se mnou vůbec zahazovat (nakonec to stejně vyšlo). Jako vždy makačka najít přesně ten moment, kdy jsou děti na společných fotkách uvolněné, ale ne zas moc. Dětičky, byly jste fajn!

Čítať viac
 

Nápadnice

Fotil jsem děti ve školce Komenského... Během focení za mnou přišla jedna malá slečna, chytla mně za ruku a pěkně se usmála. Když děti odcházely, přišla za mnou a dala mi pusu na ruku. Krásný zážitek, přeji všem :-)

Čítať viac
 

Dnes focení s paní Oldřiškou... Moc mi (ani si) zezačátku nevěřila, ale byla pohoda. A toto napsala jako reakci na náhledy fotek: "Dobrý večer, musím uznat, že jste vážně úžasný!!! Vypadá to, že se budu celý večer kochat:))) Děkuji moc, Oldřiška". Čítať viac