Blog pre rodiny

O fotení rodín a tak...

Jééé, ty máš krásnou kočku v mobilu!

14.3.2019 Kategorie Rodiny
hanao1801150071ucs.jpg

Na Tomáše se z mobilu usmívá krásná svůdná žena. Občas se některý muž odváží a požádá jestli se na fotku může podívat. Tomáš rád dovolí a nedočkavě vyčkává na otázku. Kdo je to? S pocitem pyšného muže odpoví. To je moje žena.

Mořský vlk jak se patří

11.3.2019 Kategorie Rodiny
milano1903060046ucs.jpg

Milan teď trávil čas na moři. Námořnická esence se mu dostala pod kůži a tak u nás nafotil pár námořnických fotografií. Stačilo jedno triko, čepice a prožité mořské zážitky. Mořský vlk jak se patří.

Děkujeme za příležitosti vám radost a zábavu dopřát

19.11.2018 Kategorie Rodiny
blog-michalpavlasek-radost-zabava.jpg

Pocity všech přicházejících na focení jsou téměř stejné. Dospělí se domnívají, že nejsou fotogeničtí.  Některé děti se těší na nový zážitek a jiné jeví známky nezájmu, protože rodiče zase cosi vymysleli. Někde uvnitř ale všichni dobře ví, že cíl udělat prarodičům a i sobě radost a mít společné rodinné fotky je dobrý nápad.

Zase jsem o trochu mladší...

4.4.2014 Kategorie Rodiny
skolka140403-michal-pavlasek.jpg

Včerejší focení dětí ve školce jsem si náramně užil, byl krásný slunečný den, pro některé děti až moc (mhouřily očička).... Nakonec to ale zvládly dobře, že?

Takový polštářek musíte mít :-)

18.7.2013 Kategorie Rodiny
polstar1307180002u.jpg

Dnes nám přišel měkoučký polštář s celoplošným fototiskem. Již na webu vypadal lákavě a na živo je to paráda. Fotodárek jak se sluší a patří. Přijďte se na polštář podívat do ateliéru . Objednání je jednoduché a rychlé. Jsme fotosběrna fotolab.cz, zásilku si nechte doručit k nám a ušetříte za poštovné. Objednejte na fotolab.cz . Potřebujete poradit, jak objednat? Přineste si fotku a pomůžeme s objednávkou.

Za focení... párek!

27.3.2013 Kategorie Rodiny
 

Hláška dne při focení :) "Adélko,Ty jsi tak šikovná a hodná holčička, to si určitě zasloužíš velkou odměnu, maminka s tatínkem Ti koupijou veliké kokinko".....její reakce "já nechcu kokinko, já chcu páááárek"!!! :D

Lenka

4.9.2012 Kategorie Rodiny
 

Právě jsem dotřídila fotky Lenky. Dneska přišla na focení, jen tak pro sebe. Věděla, že chce hezké fotky, vše nechala na Michalovi a udělala to nejlepší, co mohla. Ty jo!!! Co Ti spolu s Michalem dneska vytvořili. Těšte se. Lenka jistě napíše své dojmy a Michal přidá fotku k dobru. Jana Maturová.

Pretty woman

23.8.2012 Kategorie Rodiny
marketas1208220215ucs.jpg

Fotil jsem s Julií Roberts!

Mladé modelky a modelové

12.4.2012 Kategorie Rodiny
skolka-komenskeho1203280477.jpg

Focení dětí ve školce Komenského. Paní učitelky už ví, že se budu po školce motat skoro tři hodiny, někdo jiný by za tu dobu měl už i hotové fotky :-) Jako vždy jeden klučina, co nemá fotografy rád a nehodlá se se mnou vůbec zahazovat (nakonec to stejně vyšlo). Jako vždy makačka najít přesně ten moment, kdy jsou děti na společných fotkách uvolněné, ale ne zas moc. Dětičky, byly jste fajn!

Nápadnice

23.4.2010 Kategorie Rodiny
 

Fotil jsem děti ve školce Komenského... Během focení za mnou přišla jedna malá slečna, chytla mně za ruku a pěkně se usmála. Když děti odcházely, přišla za mnou a dala mi pusu na ruku. Krásný zážitek, přeji všem :-)

16.11.2009 Kategorie Rodiny
 

Dnes focení s paní Oldřiškou... Moc mi (ani si) zezačátku nevěřila, ale byla pohoda. A toto napsala jako reakci na náhledy fotek: "Dobrý večer, musím uznat, že jste vážně úžasný!!! Vypadá to, že se budu celý večer kochat:))) Děkuji moc, Oldřiška".