Blog pro rodiny

Začtěte se do úvah, zážitků a příběhů spojených s focením rodin, přátel, dětí, párů, snoubenců... Blog pro rodiny.
4.4. 2014

Včerejší focení dětí ve školce jsem si náramně užil, byl krásný slunečný den, pro některé děti až moc (mhouřily očička).... Nakonec to ale zvládly dobře, že?

Číst víc →

18.7. 2013

Dnes nám přišel měkoučký polštář s celoplošným fototiskem. Již na webu vypadal lákavě a na živo je to paráda. Fotodárek jak se sluší a patří. Přijďte se na polštář podívat do ateliéru . Objednání je jednoduché a rychlé. Jsme fotosběrna fotolab.cz, zásilku si nechte doručit k nám a ušetříte za poštovné. Objednejte na fotolab.cz . Potřebujete poradit, jak objednat? Přineste si fotku a pomůžeme s objednávkou.

Číst víc →

 
27.3. 2013

Hláška dne při focení :) "Adélko,Ty jsi tak šikovná a hodná holčička, to si určitě zasloužíš velkou odměnu, maminka s tatínkem Ti koupijou veliké kokinko".....její reakce "já nechcu kokinko, já chcu páááárek"!!! :D

Číst víc →

 
4.9. 2012

Lenka

Rodiny

Právě jsem dotřídila fotky Lenky. Dneska přišla na focení, jen tak pro sebe. Věděla, že chce hezké fotky, vše nechala na Michalovi a udělala to nejlepší, co mohla. Ty jo!!! Co Ti spolu s Michalem dneska vytvořili. Těšte se. Lenka jistě napíše své dojmy a Michal přidá fotku k dobru. Jana Maturová.

Číst víc →

23.8. 2012

Pretty woman

Rodiny

Fotil jsem s Julií Roberts!

Číst víc →

12.4. 2012

Focení dětí ve školce Komenského. Paní učitelky už ví, že se budu po školce motat skoro tři hodiny, někdo jiný by za tu dobu měl už i hotové fotky :-) Jako vždy jeden klučina, co nemá fotografy rád a nehodlá se se mnou vůbec zahazovat (nakonec to stejně vyšlo). Jako vždy makačka najít přesně ten moment, kdy jsou děti na společných fotkách uvolněné, ale ne zas moc. Dětičky, byly jste fajn!

Číst víc →

 
23.4. 2010

Nápadnice

Rodiny

Fotil jsem děti ve školce Komenského... Během focení za mnou přišla jedna malá slečna, chytla mně za ruku a pěkně se usmála. Když děti odcházely, přišla za mnou a dala mi pusu na ruku. Krásný zážitek, přeji všem :-)

Číst víc →

 
16.11. 2009

Rodiny

Dnes focení s paní Oldřiškou... Moc mi (ani si) zezačátku nevěřila, ale byla pohoda. A toto napsala jako reakci na náhledy fotek: "Dobrý večer, musím uznat, že jste vážně úžasný!!! Vypadá to, že se budu celý večer kochat:))) Děkuji moc, Oldřiška".

Číst víc →

21.9
let zkušeností
s profesionálním focením
2 244
registrovaných uživatelů
na michalpavlasek.cz
3 717
zrealizovaných focení
pro naše zákazníky
15 160
nafocených fotografií
za posledního půl roku