album1806080011ucs.jpg

Fotografem za jeden den? Luboš to zkusil.

Luboše čeká cesta do Kanady. Obrátil se na nás hned s několika prosbami. Ta první byla pomoc s výběrem foťáku, ta druhá pomoc s objednáním a další naučit jej s novým přístrojem fotit. Všechno jsme společně zmákli. Přečtěte si jak.

Čítať viac
csad-pf2016-refer.jpg

Při tomto focení bylo vedro k zalknutí

Rozžhavený srpen, vzduch se tetelí a fotíme promo pro ČSAD Uherské Hradiště. A představte si, že jednu z fotek jsme použili na PFko společnosti... Něco Vám nesedí?

Čítať viac
csad150813_kamion_01.jpg

To byla pánové jízda!

Z pohledu ostatních účastníků provozu to muselo vypadat docela bláznivě... Kamión s velkým návěsem, autobus a kolem nich poletuje kabriolet a z něj vlající fotograf :-) Řidiči profíci, technika jen ta nejlepší, podpora ze strany zadavatele, společnosti ČSAD Uherské Hradiště, naprosto bez chyby. Díky moc za důvěru, pánové!

Čítať viac
chata-ujelena-web.jpg

Dovolená v pohádce? Není problém!

Pro našeho dlouholetého zákazníka, majitele několika rekreačních objektů v Jeseníkách, jsme dokončili novou verzi webu s rezervačním systémem. Nafotili jsme interiéry i exteriéry, na webu chata-ujelena.cz posuďte, jak se nám to povedlo. Srdečně Vás zveme, zažijete krásnou dovolenou!

Čítať viac
buchlovske-hudebni-leto-2015.jpg

Budeme na koncertech s Váma

Letošní Buchlovské hudební léto bude až po okraj naplněno výbornou muzikou. Moje osobní srdeční záležitost je UB40. Kdo nezná, vygůglujte Red red wine nebo Kingston town a dojděte na koncert také. Je nám ctí, že Vás tak trochu můžeme doprovázet ve formě loga na plakátech, letácích, bannerech... Go VICHR go!

Čítať viac
argema140829cs.jpg

ARGEMA na poli

Vydání nového CD skupiny ARGEMA se blíží a tak mne Pepa Pavka oslovil ohledně nafocení promo fotek. Jak by ne, staří kamarádi? Sraz na zámku Ořechov, tam několik interiérových fotek a pak hurá do luhů a hájů :-) Sluníčko už nám zapadalo, přesuny musely probíhat trochu ve stylu rallye, pak si chudáci kluci ani nemohli dát v klidu cigárko, honil jsem je do práce. Co říkáte na výsledek?

Čítať viac
20140712_100541_resized.jpg

Fotky cestovatelky

Letecké fotografie letounu BRISTELL úspěšně cestují po celém světě, tentokrát na slunné Floridě a výstavě AOPA. Jak říká John Rathmell, "Pictures of RG very popular."

Čítať viac
zlatat1405200175ucs.jpg

Potřebuju rychle fotky a včera bylo pozdě

Štěstí přálo nám i Zlatě a vše klaplo. Z focení pro poradkyni španělské šperkařské značky Cristian Lay jsou povedené fotky a Zlata s nimi už i soutěží o focení titulní strany do katalogu šperků.

Čítať viac
album1404270021ucs.jpg

Skutečné nebo obrazy? Tak napůl...

V neděli 27.4.2014 byla ve strážnickém zámku slavnostní vernisáží zahájena putovní výstava "Na krála, matičko, na krála!". Výstava je věnována zápisu jízdy králů na jihovýchodní Moravě do světového seznamu UNESCO. Prohlídněte si unikátní exponáty, vytvořené z velkoplošných fotografií v životních velikostech, doplněné reálnými doplňky. Exponáty jsou tak věrné svým originálům, že je spousta návštěvníků zdravila -hlavně babičky u vchodu :-)

Čítať viac
brmaero1404160063kolaz-ucs.jpg

Jak se fotí letadla?

Ten den jsem se na focení obzvlášť těšil... Na programu bylo focení interiéru letadla BRISTELL pro společnost BRM AERO. A bylo se nač těšit! Kromě obvyklého obíhání letadla ve snaze najít ten nej... záběr jsem také absolvoval zvedání na vysokozdvižném vozíku nad letadlo a to s veškerou technikou včetně osvětlovače Martina :-) Na první fotce vidíte backstage foto, na dalších konečné výsledky.

Čítať viac
brmaero140416_0116ucs.jpg

Lepší než Photoshop

Dnešní ráno popršelo, pak se začalo klubat sluníčko a z toho vznikla nádherná duha. Fotka je kromě úrovní a kontrastu bez jakýchkoliv úprav. To znamená, že příroda toho umí ještě pořád mnohem víc než Photoshop :-)

Čítať viac
filiph140321-kolaz.jpg

Snad jsem klukům pomohl do finále

Fotil jsem pro kluky (kadeřníka Filipa + modela Štěpána) soutěžní účes do soutěže WELLA Junior Cup, snad jim i fotečky pomohly, že postoupili do první desítky finalistů! Gratuluji a držím vám palce!

Čítať viac
na-krala-maticko-na-krala.jpg

Unikát! 3D výstava

Tak to ve studiu ještě nebylo... Focení lidí v krojích, to ano, ale focení takové, aby z toho vznikly skládačky 2D, 3D v životní velikosti, to ne. Srdečně Vás zvu na výstavu!

Čítať viac
evka-worshop.jpg

Eva měla na workshopu narváno

Nehtíková lady Eva Plachá nehtyzlin.cz opět nezklamala a program 1. ročníku workshopu byl našlapaný od začátku až do konce. Krásné prostředí hotelu Atrium v Otrokovicích bylo připraveno od ranních hodin a rychle se plnilo šedesátkou účastnic workshopu.
Pro všechny bylo připraveno několik stánků se službami rocklakování, líčení, focení, masáže, zábaly rukou, věštba z karet, které děvčata ráda využila. I naše fotostudio michalpavlasek.cz mělo zde svůj stánek.

Čítať viac
evaplacha1302260054ucs.jpg

Když se to vysype nebo vylije, nejde to uklidit... Co to je?

Pro nově vznikající web naší milé kamarádky Evy Plaché fotíme v těchto dnech nové fotografie nehtíkových i jiných produktů. Škoda že si taky nemůžu nehty nalakovat :-)

Čítať viac
brmaero-kalendar.jpg

S BRM AERO po celý rok

Úspěšně jsme předali exkluzivní kalendář pro výrobce letadel BRM Aero. Většina fotografií byla pořízena na Floridě, USA. Máme z něj radost :-)

Čítať viac
stanislavblaha1.jpg

wé wé wé

Místostarosta Uherského Hradiště má nový web a na něm fotografie z mého fotostudia. Díky za důvěru!

Čítať viac
evaplacha1210220011us.jpg

Náročný rébus

Přátelé, kamarádi! Na Facebooku jsem vám dal rébus, aby jste uhodli, co jsem to vlastně vyfotil. Odpovědi byly přízemní, troufalé, odvážné a některé přímo - nebojím se to říct - famózní. Bohužel nikdo z vás neuhodl, že je na fotografii Ozdoba na nehty, lépe řečeno ozdobná fólie. Na výrobek v krabičce mrkněte tady. Výhra tedy zůstává u mne ve studiu na příští rébus... Mám zas něco nachystat?

Čítať viac
sebring-aon2012-1.jpg

České letadlo focené v Americe, publikované v Rusku

Moje fotografie pro BRM AERO ze Sebringu na Floridě na titulce ruského časopisu (www.aviajournal.com)!

Čítať viac
album120509-8us.jpg

Buchlov na 21ce

Ze zlínské 21ky je krásný výhled na široké daleké okolí! Zajděte se tam podívat a zároveň si prohlídněte výstavu fotografií Michala Pavláska - reportáže z akcí pořádaných Národním památkovým ústavem na hradě Buchlově.

Čítať viac
generace1204150146ucs.jpg

Několik generací v Generacích

Focení promo pro legendární Generace! Standa to v nátělníku zvládl, ono úplně nejteplej nebylo...

Čítať viac
brmaero120404_0160ucs.jpg

Západ shůry

Výrobce letadel BRM Aero nezahálí, světlo světa spatřilo jejich demo - nádherná řemeslná práce, design od zkušeného Mirco Pecorariho... Počasí nám přeje, nasedám do malinkého ulralightu, ze kterého předtím odmontovali moje dveře, aby nezavazely při focení. Snad mě ten pás udrží. Udržel a povedly se pěkné letové fotky, pak trochu fotek na zemi a jdeme chystat firemní stánek.

Čítať viac
florida1201240231.jpg

How are you?

Tak jsem objevil Ameriku! :-) úžasný týden na Floridě s úžasnýma a zapálenýma lidma (www.brmaero.com, www.bristell.com). Nádherné počasí nám přálo a úkol nafotit letadla v americkém prostředí jsme splnili. Podívejte se na fotogalerii. Díky moc, Milane, Johne, Johne, Barry, Lauro, Jeffe, Louisi...!

Čítať viac
 

Ne, to nebouráme barák, fotíme REACH!

Včera večer focení kapely REACH... Škoda, že se všechny fotky nedají publikovat :-) Náladu k focení nám vytvořili australští kolegové AC/DC a jejich úžasné The Razors Edge.

Čítať viac
 

Vysvitlo sluníčko a s dobrou náladou přišla i múza - výsledkem je obraz do kuchyně.

Čítať viac