Blog reportážní

Veselé i vážné příběhy spojené s focením reportáží u Michala Pavláska. Inspirujte se a svěřte nám reportážní focení.
17.12. 2015

Rozžhavený srpen, vzduch se tetelí a fotíme promo pro ČSAD Uherské Hradiště. A představte si, že jednu z fotek jsme použili na PFko společnosti... Něco Vám nesedí?

Číst víc →

14.8. 2015

Z pohledu ostatních účastníků provozu to muselo vypadat docela bláznivě... Kamión s velkým návěsem, autobus a kolem nich poletuje kabriolet a z něj vlající fotograf :-) Řidiči profíci, technika jen ta nejlepší, podpora ze strany zadavatele, společnosti ČSAD Uherské Hradiště, naprosto bez chyby. Díky moc za důvěru, pánové!

Číst víc →

15.6. 2015

Pro našeho dlouholetého zákazníka, majitele několika rekreačních objektů v Jeseníkách, jsme dokončili novou verzi webu s rezervačním systémem. Nafotili jsme interiéry i exteriéry, na webu chata-ujelena.cz posuďte, jak se nám to povedlo. Srdečně Vás zveme, zažijete krásnou dovolenou!

Číst víc →

11.6. 2015

Letošní Buchlovské hudební léto bude až po okraj naplněno výbornou muzikou. Moje osobní srdeční záležitost je UB40. Kdo nezná, vygůglujte Red red wine nebo Kingston town a dojděte na koncert také. Je nám ctí, že Vás tak trochu můžeme doprovázet ve formě loga na plakátech, letácích, bannerech... Go VICHR go!

Číst víc →

8.9. 2014

ARGEMA na poli

reportáže

Vydání nového CD skupiny ARGEMA se blíží a tak mne Pepa Pavka oslovil ohledně nafocení promo fotek. Jak by ne, staří kamarádi? Sraz na zámku Ořechov, tam několik interiérových fotek a pak hurá do luhů a hájů :-) Sluníčko už nám zapadalo, přesuny musely probíhat trochu ve stylu rallye, pak si chudáci kluci ani nemohli dát v klidu cigárko, honil jsem je do práce. Co říkáte na výsledek?

Číst víc →

16.7. 2014

Fotky cestovatelky

reportáže

Letecké fotografie letounu BRISTELL úspěšně cestují po celém světě, tentokrát na slunné Floridě a výstavě AOPA. Jak říká John Rathmell, "Pictures of RG very popular."

Číst víc →

30.5. 2014

Štěstí přálo nám i Zlatě a vše klaplo. Z focení pro poradkyni španělské šperkařské značky Cristian Lay jsou povedené fotky a Zlata s nimi už i soutěží o focení titulní strany do katalogu šperků.
Připojujeme její vzkaz: dobrý den, prosím o hlas...aby jste ho mohli dát, napřed musíte být fanoušky španělské šperkařské firmy Cristian Lay www.facebook.com/CristianLayOficial?fref=ts ...jedná se o focení titulní strany do katalogu šperků do 21 zemí světa.....stačí u mé fotografie kliknout na VOTAR . moc děkuji za klik a za rozšíření.........jestli to klapne, tak bude velká pááárty.....díky Zlatka

Číst víc →

29.4. 2014

V neděli 27.4.2014 byla ve strážnickém zámku slavnostní vernisáží zahájena putovní výstava "Na krála, matičko, na krála!". Výstava je věnována zápisu jízdy králů na jihovýchodní Moravě do světového seznamu UNESCO. Prohlídněte si unikátní exponáty, vytvořené z velkoplošných fotografií v životních velikostech, doplněné reálnými doplňky. Exponáty jsou tak věrné svým originálům, že je spousta návštěvníků zdravila -hlavně babičky u vchodu :-)

Číst víc →

25.4. 2014

Jak se fotí letadla?

reportáže

Ten den jsem se na focení obzvlášť těšil... Na programu bylo focení interiéru letadla BRISTELL pro společnost BRM AERO. A bylo se nač těšit! Kromě obvyklého obíhání letadla ve snaze najít ten nej... záběr jsem také absolvoval zvedání na vysokozdvižném vozíku nad letadlo a to s veškerou technikou včetně osvětlovače Martina :-) Na první fotce vidíte backstage foto, na dalších konečné výsledky.

Číst víc →

16.4. 2014

Dnešní ráno popršelo, pak se začalo klubat sluníčko a z toho vznikla nádherná duha. Fotka je kromě úrovní a kontrastu bez jakýchkoliv úprav. To znamená, že příroda toho umí ještě pořád mnohem víc než Photoshop :-)

Číst víc →

11.4. 2014

Fotil jsem pro kluky (kadeřníka Filipa + modela Štěpána) soutěžní účes do soutěže WELLA Junior Cup, snad jim i fotečky pomohly, že postoupili do první desítky finalistů! Gratuluji a držím vám palce!

Číst víc →

31.3. 2014

Unikát! 3D výstava

reportáže

Tak to ve studiu ještě nebylo... Focení lidí v krojích, to ano, ale focení takové, aby z toho vznikly skládačky 2D, 3D v životní velikosti, to ne. Srdečně Vás zvu na výstavu!

Číst víc →

24.3. 2014

Nehtíková lady Eva Plachá nehtyzlin.cz opět nezklamala a program 1. ročníku workshopu byl našlapaný od začátku až do konce. Krásné prostředí hotelu Atrium v Otrokovicích bylo připraveno od ranních hodin a rychle se plnilo šedesátkou účastnic workshopu.
Pro všechny bylo připraveno několik stánků se službami rocklakování, líčení, focení, masáže, zábaly rukou, věštba z karet, které děvčata ráda využila. I naše fotostudio michalpavlasek.cz mělo zde svůj stánek.
Prožila jsem na workshopu krásný den. Účastnice workshopu během první půl hodiny objednaly všechny termíny na focení a já věděla, že do závěru celého programu mám o zábavu postaráno.
Dozvěděla jsem se, že až na jednu odvážnou dámu (děkuji za ni) se všechny nerady fotí, protože na fotkách vypadají hrozně. Tak jsem jim dala důkaz místo slibů, že jim to na fotkách sluší, užily jsme si focení a holky mají radost z fotografií.
Evulko děkuji Tobě a Tvému týmu za organizaci, účastnicím za příjemné setkání a těším se na další ročník.
Jana, michalpavlasek.cz

Číst víc →

28.2. 2013

Pro nově vznikající web naší milé kamarádky Evy Plaché fotíme v těchto dnech nové fotografie nehtíkových i jiných produktů. Škoda že si taky nemůžu nehty nalakovat :-)

Číst víc →

20.12. 2012

Úspěšně jsme předali exkluzivní kalendář pro výrobce letadel BRM Aero. Většina fotografií byla pořízena na Floridě, USA. Máme z něj radost :-)

Číst víc →

28.10. 2012

wé wé wé

reportáže

Místostarosta Uherského Hradiště má nový web a na něm fotografie z mého fotostudia. Díky za důvěru!

Číst víc →

23.10. 2012

Náročný rébus

reportáže

Přátelé, kamarádi! Na Facebooku jsem vám dal rébus, aby jste uhodli, co jsem to vlastně vyfotil. Odpovědi byly přízemní, troufalé, odvážné a některé přímo - nebojím se to říct - famózní. Bohužel nikdo z vás neuhodl, že je na fotografii Ozdoba na nehty, lépe řečeno ozdobná fólie. Na výrobek v krabičce mrkněte tady. Výhra tedy zůstává u mne ve studiu na příští rébus... Mám zas něco nachystat?

Číst víc →

23.8. 2012

Moje fotografie pro BRM AERO ze Sebringu na Floridě na titulce ruského časopisu (www.aviajournal.com)!

Číst víc →

10.5. 2012

Buchlov na 21ce

reportáže

Ze zlínské 21ky je krásný výhled na široké daleké okolí! Zajděte se tam podívat a zároveň si prohlídněte výstavu fotografií Michala Pavláska - reportáže z akcí pořádaných Národním památkovým ústavem na hradě Buchlově.

Číst víc →

18.4. 2012

Focení promo pro legendární Generace! Standa to v nátělníku zvládl, ono úplně nejteplej nebylo...

Číst víc →

5.4. 2012

Západ shůry

reportáže

Výrobce letadel BRM Aero nezahálí, světlo světa spatřilo jejich demo - nádherná řemeslná práce, design od zkušeného Mirco Pecorariho... Počasí nám přeje, nasedám do malinkého ulralightu, ze kterého předtím odmontovali moje dveře, aby nezavazely při focení. Snad mě ten pás udrží. Udržel a povedly se pěkné letové fotky, pak trochu fotek na zemi a jdeme chystat firemní stánek.

Číst víc →

30.1. 2012

How are you?

reportáže

Tak jsem objevil Ameriku! :-) úžasný týden na Floridě s úžasnýma a zapálenýma lidma (www.brmaero.com, www.bristell.com). Nádherné počasí nám přálo a úkol nafotit letadla v americkém prostředí jsme splnili. Podívejte se na fotogalerii. Díky moc, Milane, Johne, Johne, Barry, Lauro, Jeffe, Louisi...!

Číst víc →

 
25.2. 2010

Včera večer focení kapely REACH... Škoda, že se všechny fotky nedají publikovat :-) Náladu k focení nám vytvořili australští kolegové AC/DC a jejich úžasné The Razors Edge.

Číst víc →

 
17.11. 2009

reportáže

Vysvitlo sluníčko a s dobrou náladou přišla i múza - výsledkem je obraz do kuchyně.

Číst víc →

21.9
let zkušeností
s profesionálním focením
2 244
registrovaných uživatelů
na michalpavlasek.cz
3 717
zrealizovaných focení
pro naše zákazníky
15 160
nafocených fotografií
za posledního půl roku