Blog všehochuť

Příspěvky z blogu, které nebyly zařazeny do žádné kategorie a přesto si zaslouží Vaši pozornost.
 
5.8. 2014

Nevšední řemeslník

nezařazené

Musím se s váma podělit o pozoruhodný zážitek...

Bydlíme v rodinném domě, kde jsme potřebovali udělat terasu pod francouzským oknem. Rozhodil jsem sítě a v ní mi uvízl sympatický řemeslník, který terasu kvalitně zvládne, navíc v rozumném termínu. Slovo dalo slovo a řemeslník se dal do práce. Všechno šlo jako na drátkách, nestačil jsem žasnout. S výsledkem jsem byl víc než spokojený. Zbývalo již jen zaplatit. Když onoho řemeslníka požádal o cenovou kalkulaci, pravil: "Největší odměnou mi bude, pokud si budu moci svoji práci vyfotit, zdokumentovat a dát do svého portfolia, které potřebuji pro své klienty. A pokud dáte odkaz na mou práci na Facebook, budeme srovnaní. Peníze žádné nechci. Budu také rád, když budu moci stejným způsobem pracovat i u Vašich známých, opravdu potřebuji pěkné portfolio."

Takže my máme terasu zadarmo, řemeslník skvělou referenci a pro Ty z vás, co potřebujete něco řemeslného zhotovit, kontakt na bezvadného člověka.

Číst víc →

25.9. 2013

Pohlaďte duši

nezařazené

Nádherný film, doporučuji!

Číst víc →

4.6. 2013

Chčije a chčije...

nezařazené

Počasí jako stvořené pro grafiky, webdesignery, fotografy, programátory, horníky... Aspoň nemáme pocit, že nám venku unikají letní radovánky :-)

Číst víc →

11.6. 2012

Ti hrajou!

nezařazené

Právě poslouchám novinku od mých oblíbených Ultravox, Brilliant a je to naprostá bomba. Kluci, když se k vám vrátil Midge Ure, prohlašovali jste, že už nic nového nebudete vymýšlet a že nové CD nebude. Za porušení tohoto slibu byste měli dostat metál!

Číst víc →

 
23.12. 2011

To byl rok 2011

nezařazené

Vánoční čas je tady, dovolte mi malé ohlédnutí za rokem 2011. Nabízíme podstatně širší paletu služeb než kdykoliv předtím (rámování obrazů, fotografie architektury, online systém na webových stránkách...), doplnili jsme řadu špičkových technologií a přístrojů (velkoformátový tisk, nové verze objektivů, serverové řešení správy dat...). Vám, milí zákazníci, děkujeme za přízeň, tento rok jste nám udělali radost (věřím, že i my Vám). Do roku dalšího Vám přejeme pevné zdraví a optimismus za každé situace. Usmívejte se, na fotkách Vám to bude slušet :-)

Číst víc →

 
30.1. 2010

Přečtěte si tento článek a zamyslete se prosím... Pak se mi ozvěte a já Vám rád pomůžu :-)

Číst víc →

 
14.1. 2010

Rozhodl jsem se udělat reorganizaci studia a u ní zároveň vymalovat jednu místnost. Malíře zvát nebudu, ušetříme peníze... První nátěr flekatý jako p...e, druhý o něco míň, chce to dokoupit jinou barvu a přetřít potřetí. Už je to fajn! Trojím nátěrem se malování spíš prodražilo, ale už umím malovat a když budete chtít, poradím Vám! A příště malujem zase sami :-)

Číst víc →

 
9.12. 2009

Tak jsem se těšil, že dneska předám vééélikáánský obraz - dvojportrét. Obraz rozbalím a v rožku rozbité sklo :-( Přesně vím, který schodek za to může. Přesklíme a zítra už snad fotka bude dělat radost...

Číst víc →

 
29.11. 2009

nezařazené

Jana píše: Dnes jsem strávila příjemné odpoledne s Baruškou a Evkou. Evka u nás před lety fotila a dodnes na focení vzpomíná a nelituje. Po letech uzrála doba a objednala si dvě fotky ve velkém formátu 90x60cm. Ani nedoufala, že vůbec nějaký archiv máme a byla moc ráda, že se o záběry staráme a každý, kdo u nás fotil si tak může již dávno focené snímky objednat.

Číst víc →

 
29.11. 2009

Otočka

nezařazené

Zajímá Vás, jaká je u nás v ateliéru při focení atmosféra? Mám pro Vás hodně prozrazující názor náhodného a nestranného pozorovatele. Kamarádka Mirka měla jednu dobu provozovnu kousek od našeho domu (netušila, že se jedná o ateliér) a výhled z okna směřoval přímo k nám. Svěřila se mi, že často viděla jak někdo přichází ke dveřím ateliéru a je na něm vidět nejistota, nervozita snad i trochu obava a když odcházel, tak byl rozesmátý, uvolněný a přátelsky se "s někým" loučil :-)

Číst víc →

 
24.11. 2009

Malý vyčůránek

nezařazené

Před chvilkou jsme dofotili malinkého Jakuba. Miminka mají tu výhodu, že se můžou vyčůrat kdekoliv a kdykoliv :-))) Fotky budou pěkné, už se těším!

Číst víc →

 
4.11. 2009

Vítejte v mém blogu, čas od času mrkněte na zajímavosti a postřehy z každodenního kolotoče...

Číst víc →

21.9
let zkušeností
s profesionálním focením
2 244
registrovaných uživatelů
na michalpavlasek.cz
3 717
zrealizovaných focení
pro naše zákazníky
15 160
nafocených fotografií
za posledního půl roku