Jééé, ty máš krásnou kočku v mobilu!

Jééé, ty máš krásnou kočku v mobilu!

14.3.2019 Kategorie Rodiny Michal Pavlásek
Jééé, ty máš krásnou kočku v mobilu!

Na Tomáše se z mobilu usmívá krásná svůdná žena. Občas se některý muž odváží a požádá jestli se na fotku může podívat. Tomáš rád dovolí a nedočkavě vyčkává na otázku. Kdo je to? S pocitem pyšného muže odpoví. To je moje žena.

Hanka ani netušila kam až povede její nápad věnovat manželovi své glamour fotky k narozeninám. Takové rozhodnutí ve spoustě zákaznic dříme nějakou tu dobu. Je potřeba si dodat odvahu a pak konat. Pro Hanku to bylo první focení v životě. Měla strach jak to dopadne, byla nervózní. Při líčení jsme si povídaly a pomalu se u nás začala cítit jako doma. I nervozita byla menší. Focení si užila a výsledné fotografie jsou super.

A kam až Hančin nápad vedl? Manžela mile překvapila. Dárek pro manžela je dárkem i pro ni. Sama zažila, že je focení zábava. Tomáš je muž činu a daroval Hance poukaz na další focení...

Jak sebe i svého muže překvapit? Hančin příběh je inspirací pro vás. Hecněte se jako Hanka a vydejte se k nám pro vaše úžasné a smyslné fotky.

Jana Maturová, focení modelek, rodin, svateb, reportáží

O autorce Janě

Domluvíme spolu termín focení, předám vám rady co s sebou, rozptýlím vaše obavy a ostych z focení. Postarám se o vaši krásu při líčení. Mým motorem je radost z vaší spokojenosti. Jsem natěšená, že zavoláte.

Chcete se s námi podělit o nějaký zážitek?

Napište nám to: