Maturitní tabla

Užijte si skvělou zábavu při focení Vašeho maturitního tabla! Sejděte se ještě jednou se svými spolužáky a udělejte si společnou radost, která Vám zůstane dlouho v paměti.

Maturitní tabla / Michal Pavlásek Uherské Hradiště

Vaši představu dokážeme zrealizovat od nafocení, retuše až po dokonalé výsledné zpracování a tisk. Vaše jedna z posledních středoškolských show může začít!

Maturitní tabla / Michal Pavlásek Uherské Hradiště

Jak focení maturitního tabla domluvit?

Nejprve se sejdeme a domluvíme na tom, jak by mělo tablo vypadat. Stačí jen přibližná představa, s detaily a finálním provedením už Vám pomůžeme. Nebojte se inspirovat u Vašich předchůdců, nebudeme je kopírovat, tablo nafotíme originálně a po svém.

Jak focení tabla probíhá?

Záleží podle tématu… Pokud fotíme venku, sejdeme se naráz na domluveném místě. Pokud fotíme ve studiu, pak si nejspíš domluvíme skupinky po cca 5ti lidech v půlhodinových intervalech (ono to naše studio není nafukovací a kromě toho třicet lidí naráz určitě ve studiu fotit nebudeme).

Maturitní tabla / Michal Pavlásek Uherské Hradiště

Jak tablo vznikne?

Po nafocení se dáme do práce… Fotečky roztřídíme, vyberete si ty nejlepší záběry a podle domluveného tématu je vyretušujeme a upravíme. Jestli budeme dohodnuti na zhotovení celého tabla v jednom kuse, vytvoříme grafický návrh. Ten odsouhlasíte a vše podle domluvy vytiskneme na prakticky libovolný formát.

Garantujeme Vám skvělé a originální tablo

Vytvoříme společně s vámi jedinečné tablo, které zaujme a pobaví. Objednejte si focení maturitního tabla co nejdříve!


[contact-form-7 id=“20541″ title=“michalpavlasek.cz / Nezávazný zájem“]

>