Přihlaste se | Zaregistrujte se (1197 registrovaných zákazníků) | CZ  SK  DE  EN | vyhledávání

Focení (ne)modelek

Fotky od Michala Pavláska Ti zajistí úspěch !

Chceš vyzkoušet fotomodeling, nebo v něm začít a pokračovat? Zjistíš, že focení je super zábava, kde zažíváš srandu, odvaz a objevíš v sobě rošťandu.

Focení pro modelku

Chceš vytvořit fotografie, které Ti pomohou ve Tvé kariéře modelky?
Víc na stránce Focení pro modelku

Fotobook a fotomodelingový kurz pro modelku

Vytvoříme s Tebou úspěšný modelingový fotobook, který Tě raketově vystřelí mezi úspěšné modelky. Nezkoušej pořád dokola amatérské fotografy a kamarády, jejich TFP zkoušení Ti nepomůže. S námi se kromě špičkových fotografií dozvíš několik tipů k líčení, cenné rady ohledně oblečení a doplňků. Samotné focení Tě nadchne a výsledek bude dokonalý.
Víc na stránce Fotobook a fotomodelingový kurz pro modelku

Fototest

Vyzkoušej si focení v profesionálním fotostudiu. Poznej sebe sama. Od profesionálního fotografa se dozvíš, jaké jsou Tvoje přednosti a slabší stránky a také to, jak toho využít maximálně pro svůj prospěch. Budeš překvapená, jak moc se může Tvoje image změnit během velmi krátké doby. Fototest Tě nasměruje k úspěšné kariéře fotomodelky.
Víc na stránce Fototest

Focení za honorář

Vydělávej peníze tím, co Tě baví - focením! Patříme k té hrstce fotostudií, kde Ti za focení s Tebou rádi vyplatíme honorář. Skoncuj s nekonečnými TFP foceními, při kterých Tě amatérští fotografové zneužívají ke svým pokusům bez solidního výsledku.
Víc na stránce Focení za honorář

Co vše při focení získáš?

> krásný zážitek v den focení, bude Tě to bavit,
> úžasné profi fotografie, na kterých se budeš sama sobě líbit,
> CD s vyretušovanými fotografiemi a náhledy všech nafocených záběrů,
> zkušenost s focením s profesionálním fotografem a spousty tipů jak vypadat skvěle,
> super start k dosažení Tvého snu být úspěšná ve fotomodelingu.

Těšíme se na Tebe Michal a Jana


Mohlo by Vás také zajímat:

michal@michalpavlasek.cz
608 888 578


Nějaký ten rok již žiji v Londýně a chtěla jsem dát svému manželovi nějaký originální dárek. Tak proč ne sebe, že?
Veřte mi, že jsem viděla pár "uměleckých fotek" z několika londýnských studií. Fotky samy o sobě nebyly špatné, docela se mi i líbily, ale všechny si byly velmi podobné. Téměř na všech byly stejné pózy, jen tvář a postava dívek se měnila. Chyběla jim jiskra, půvab – něco, čím by se odlišovaly od zástupu jiných fotek, něco čím by na sebe poutaly pozornost.
Proto jsem oslovila s focením Michala. A výsledek? Celé focení a Michalův přístup byl prostě fantastický. Vznikly neuvěřitelné fotky, ze kterých čiší jedinečnost a kouzlo...
Udělat hezkou fotku není těžké. Ale zachytit ojedinělost, osobnost a krásu každé ženy umí jen pár lidí. A veřte, že Michal je jedním z nich.
Proto Vám milé slečny a dámy přeji, abyste v sobě našly odvahu a nebály se stát na pár hodin žádanou modelkou či zralou krásnou ženou a splnily si tak svůj sen... ať je jakýkoli.
Ze srdce Marie Vaňková