Přihlaste se | Zaregistrujte se (1343 registrovaných zákazníků) | CZ  SK  DE  EN | vyhledávání

Focení (ne)modelek

Fotky od Michala Pavláska Ti zajistí úspěch !

Chceš vyzkoušet fotomodeling, nebo v něm začít a pokračovat? Zjistíš, že focení je super zábava, kde zažíváš srandu, odvaz a objevíš v sobě rošťandu.

Focení pro modelku

Chceš vytvořit fotografie, které Ti pomohou ve Tvé kariéře modelky?
Víc na stránce Focení pro modelku

Fotobook a fotomodelingový kurz pro modelku

Vytvoříme s Tebou úspěšný modelingový fotobook, který Tě raketově vystřelí mezi úspěšné modelky. Nezkoušej pořád dokola amatérské fotografy a kamarády, jejich TFP zkoušení Ti nepomůže. S námi se kromě špičkových fotografií dozvíš několik tipů k líčení, cenné rady ohledně oblečení a doplňků. Samotné focení Tě nadchne a výsledek bude dokonalý.
Víc na stránce Fotobook a fotomodelingový kurz pro modelku

Fototest

Vyzkoušej si focení v profesionálním fotostudiu. Poznej sebe sama. Od profesionálního fotografa se dozvíš, jaké jsou Tvoje přednosti a slabší stránky a také to, jak toho využít maximálně pro svůj prospěch. Budeš překvapená, jak moc se může Tvoje image změnit během velmi krátké doby. Fototest Tě nasměruje k úspěšné kariéře fotomodelky.
Víc na stránce Fototest

Focení za honorář

Vydělávej peníze tím, co Tě baví - focením! Patříme k té hrstce fotostudií, kde Ti za focení s Tebou rádi vyplatíme honorář. Skoncuj s nekonečnými TFP foceními, při kterých Tě amatérští fotografové zneužívají ke svým pokusům bez solidního výsledku.
Víc na stránce Focení za honorář

Co vše při focení získáš?

> krásný zážitek v den focení, bude Tě to bavit,
> úžasné profi fotografie, na kterých se budeš sama sobě líbit,
> CD s vyretušovanými fotografiemi a náhledy všech nafocených záběrů,
> zkušenost s focením s profesionálním fotografem a spousty tipů jak vypadat skvěle,
> super start k dosažení Tvého snu být úspěšná ve fotomodelingu.

Těšíme se na Tebe Michal a Jana


michal@michalpavlasek.cz
608 888 578


Z focení jsem nadšená! Byla jsem ve studiu podruhé a podruhé jsem z tama odcházela s úsměvem. Focení s Michalem je super, opravdu jde o profesionála ve svém oboru. Myslím si, že podobnou kvalitu fotek mi dá málokterý fotograf v okolí - a ten zážitek z focení taky! Chválím, chválím, chválím všechno - profesionalitu, přístup vás obou, cenu, domluvu i termín dodání fotek. Díky za skvělý zážitek a už teď se těším na focení v listopadu!
Tereza