Přihlaste se | Zaregistrujte se (1151 registrovaných zákazníků) | CZ  SK  DE  EN | vyhledávání

Focení (ne)modelek

Fotky od Michala Pavláska Ti zajistí úspěch !

Chceš vyzkoušet fotomodeling, nebo v něm začít a pokračovat? Zjistíš, že focení je super zábava, kde zažíváš srandu, odvaz a objevíš v sobě rošťandu.

Fotobook a fotomodelingový kurz pro modelku

Vytvoříme s Tebou úspěšný modelingový fotobook, který Tě raketově vystřelí mezi úspěšné modelky. Nezkoušej pořád dokola amatérské fotografy a kamarády, jejich TFP zkoušení Ti nepomůže. S námi se kromě špičkových fotografií dozvíš několik tipů k líčení, cenné rady ohledně oblečení a doplňků. Samotné focení Tě nadchne a výsledek bude dokonalý.
Víc na stránce Fotobook a fotomodelingový kurz pro modelku

Fototest

Vyzkoušej si focení v profesionálním fotostudiu. Poznej sebe sama. Od profesionálního fotografa se dozvíš, jaké jsou Tvoje přednosti a slabší stránky a také to, jak toho využít maximálně pro svůj prospěch. Budeš překvapená, jak moc se může Tvoje image změnit během velmi krátké doby. Fototest Tě nasměruje k úspěšné kariéře fotomodelky.
Víc na stránce Fototest

Focení za honorář

Vydělávej peníze tím, co Tě baví - focením! Patříme k té hrstce fotostudií, kde Ti za focení s Tebou rádi vyplatíme honorář. Skoncuj s nekonečnými TFP foceními, při kterých Tě amatérští fotografové zneužívají ke svým pokusům bez solidního výsledku.
Víc na stránce Focení za honorář

Jak focení probíhá?

Nabalíš doma tašku oblečením, doplňky a vším co by jsi ráda na fotkách měla. Dobře se vyspíš a v domluvený termín se potkáme ve studiu. Parkovat můžeš rovnou před studiem a přijedeš-li autobusem nebo vlakem, budeš to k nám mít pár minutek.

Přichází čas na líčení, příjemná chvíle, kdy o Tebe bude Jana pečovat a hýčkat Tě.

Před focením se spolu s Michalem pobavíte a mrknete na styl fotografií, který se Ti líbí. Proberete vše co jsi přinesla a Michal poradí které oblečení na focení použiješ.

A je tu focení. První záběry jsou pro některé z Vás chvíli rozpačité, ale pak se do toho dostaneš a nebudeš chtít přestat :-).

Vysmátá, radostná a plná dojmů odcházíš domů.

My pokračujeme v tvoření dál. Jana fotky roztřídí a připraví předvýběr s náhledy. Michal vybere nejlepší záběry, profesionálně vyretušuje a připraví pro Tebe vše ve špičkové kvalitě.

Co vše při focení získáš?

super zážitek v den focení
důkaz Tvé krásy na profi fotografiích
CD s vyretušovanými fotografiemi a náhledy všech nafocených záběrů
novou zkušenost, že focení ze škatulky zubařů a jiných strašáků můžeš přesunout do škatulky dovolená, zábava, relax...
super start k dosažení Tvého snu být úspěšná v modelingu

Těšíme se na Tebe Michal a Jana


Mohlo by Vás také zajímat:

Fotogalerie modelky
Fotogalerie glamour
Focení za honorář
Online casting
Dárkové poukazy
Ceník

jana@michalpavlasek.cz
777 578 580


Míša je prostě jedním slovem dokonalý. Neskutečně příjemný, pozitivní člověk a jednoznačně bezkonkurenční fotograf. Jeho fotky mají příběh, zachycují pocity a jsou do detailu perfektní. Těším se na každé focení, protože vím, že když mi nebude v životě zrovna do smíchu, tak alespoň na těch pár okamžiků se mi oči rozzáří. Děkuji!
Denisa Lukešová